Visā pasaulē tiek aicināti uzklausīt prezidenta Rasela M. Nelsona vēstījumu, kas tiks pārraidīts tiešraidē šī gada 16. janvārī (otrdien), plkst. 9.00 pēc Kalnu standarta laika.

Īpašs aicinājums uzklausīt 16. janvāra vēstījumu

Pēdējo Dienu Svēto Jēzus Kristus Baznīcas locekļi visā pasaulē ir aicināti dzirdēt prezidenta Nelsona vēstījumu, kas šonakt pēcpusdienā notiks 16. janvārī (otrdien). 9:00 Kalnu laika standarts. Šis ziņojums tiks pārraidīts visos Baznīcas raidījumu kanālos, internetā un sociālo mediju kanālos 29 valodās. Pēc prezidenta Nelsona ziņojuma notiks preses konference.

 

Tiešsaistes ziņas var apskatīt LDS.org un baznīcas satelītu sistēmā šādās valodās: angļu, amerikāņu zīmju valodā vai ar subtitriem angļu, čehu, dāņu, holandiešu, franču, indonēziešu, itāļu, japāņu, korejiešu, krievu valodā. Ķīniešu (kantoniešu un mandarīnu), mongoļu, norvēģu, portugāļu, samojiešu, sebuainu, somu, spāņu, tagalogu, taju, taju, taju, ukraiņu, ungāru, vācu un zviedru valodā. Tas būs pieejams arī Mormon Channel, Canal Mormón (spāņu), MormonNewsroom.org, KSL TV, KSL TV lietotne, BYUtv, BYUtv Global, KBYUtv Eleven un BYUtv International. Bez tam, audio raidījumi tiks uzklausīti KSL Radio un BYU Radio.