Filma „Iepazīstieties ― mormoņi!”

Filma „Iepazīstieties ― mormoņi!”

Kas vienkāršiem cilvēkiem ir zināms par mormoņiem? Gandrīz nekas! Zināms ir tas, ka mormoņi nedzer alkoholu, nesmēķē un nelamājas. Taču kas slēpjas aiz viņu ticības ārējām izpausmēm? Pienācis laiks paskatīties uz mormoņiem un noskaidrot: vai viņi ir bīstami, ko viņi sludina un ko no viņiem sagaidīt. Vislabāk par reliģiju vēsta pašu ticīgo dzīve.

Filma „ Iepazīstieties ― mormoņi!” ir stāsts par interesantiem cilvēkiem, mūsu laikabiedriem no dažādiem pasaules nostūriem. Viņiem ir dažādas intereses, dzīves apstākļi, atšķirīgi pārbaudījumi un grūtības, taču katrs no viņiem tiecas dienu no dienas dzīvot saskaņā ar Jēzus Kristus evaņģēliju, sperot ik soli ticībā un dēvējot sevi par pēdējo dienu svēto.

Futbola komandas trenera, meitenes ― kikbokseres, dejotāja bīskapa un citu filmas varoņu stāsti maina cilvēku uzskatus par mormoņiem, sagraujot stereotipus.

Šī filma ir kļuvusi par sensāciju daudzās pasaules valstīs un ar lieliem panākumiem izpirkta ASV, pēc ieņēmumiem apdzenot daudzus kases grāvējus. Cilvēki nāca ārā no kinoteātriem iedvesmoti. Daudzi teica: „Man parādījās vēlme kļūt labākam” un „brīnišķīgi, ka var tuvāk iepazīties ar cilvēkiem, kuriem ir citi reliģiskie uzskati.”

Deivida Arčuletas izpildītā dziesma „Glorious”, kura skan filmā, kļuva par hītu un pat savā ziņā par tādu kā himnu labestībai un ticībai saviem spēkiem.

Tagad, kad filma ir dublēta dažādās pasaules valodās, ir pienācis laiks ar to iepazīties arī Eiropas iedzīvotājiem.

Latviski


Krieviski


Angliski