Jauno pieaugušo tikšanās ar elderu un māsu Rasbandiem

2020. gada 14. septembrī, 3.00 no rīta

Svētbirzs

Pasākums norisināsies teišsaistē

14. septembrī 3 no rīta pēc Latvijas laika notiks tiešsaistestikšanās pasākums ar elderu un māsu Rasbandiem. Pasākums notiks angļu valodā. Viņi atbildēs uz jautājumiem un dalīsies atziņās par Atjaunošanu un jauno Atjaunošanas vēstījumu. Dalībnieki var iesniegt savus  jautājumus Rasbandu pārim pasākuma mājaslapā: https://bit.ly/2DLkrid (Angļu valodā).

Sākotnēju bija plānots, ka pārraide notiks no Svētās Birzs Palmairā, Ņujorkā, bet dēļ KOVID-19 izraisītajiem ceļošanas ierobežojumiem, Baznīca nolēma pārraidi noturēt Gošenā, Jūtā, senās Jeruzalemes replikas filmēšanas laukumā. Elders un Māsa Rasbandi ar prieku pārrunās to, kā Baznīca, ko Tas Kungs izveidoja Svētajā Zemē, tika atjaunota uz zemes mūsdienās.

Mēs aicinām jūs kopā ar savām ģimenēm,draudzes locekļiem, vai draugiem no institūta, piedalīties šajā pārraidē. Jaunie neprecētie, kā precētie tā neprecētie, tiek mudināti uz pārraidi uzaicināt arī kādu savu draugu. Misionāri ir aicināti piedalīties pārraidē kopā ar jaunajiem pieaugušajiem, kurus tie māca. Pārraide notiks šeit: https://bit.ly/2DLkrid

Pasākuma ieraksts būs pieejams skatīšanai arī vēlāk.