Baznīca nāk klajā ar Ziemassvētku iniciatīvu „Izgaismo pasauli”

Baznīca nāk klajā ar Ziemassvētku iniciatīvu „Izgaismo pasauli”

Pasaules mēroga tiešsaistes kampaņa un vietējie projekti aicina kristīgi kalpot līdzcilvēkiem

Pēdējo Dienu Svēto Jēzus Kristus Baznīca nāk klajā ar pasaules mēroga kampaņu, kas aicina svinēt Jēzus Kristus piedzimšanu, kalpojot līdzcilvēkiem Ziemassvētku gaidīšanas laikā. Ziemassvētku kampaņa „Izgaismo pasauli” tiks uzsākta 25. novembrī (piektdien) un turpināsies līdz pat 1. janvārim, uzrunājot pasaules mēroga auditoriju.

Šī kampaņa aicina priecāties par Jēzus Kristus gaismu jeb „pasaules gaismu” (Jāņa 8:12), daloties tajā ar citiem.

„Ja mēs sekosim Glābēja piemēram un dzīvosim tā, kā Viņš dzīvoja un mācīja dzīvot, šī gaisma mirdzēs mūsos, izgaismojot ceļu citiem,” teica prezidents Tomass S. Monsons, uzstājoties 2015. gada oktobra vispārējā konferencē.

Jau kopš 25. novembra mājaslapā www.mormon.org būs pieejami tiešsaistes materiāli, tai skaitā arī video, kas aicina kalpot līdzcilvēkiem, sekojot Kristus piemēram Ziemassvētku gaidīšanas laikā. Kalpošanas pasākumi tiks uzsākti 1. decembrī (ceturtdien), kad tiek izsludināta pasaules mēroga kalpošanas diena.

Galvenā kampaņas video tiešsaistes/lejuplādējamā versija būs pieejama arī Baznīcas Evaņģēlija bibliotēkas aplikācijā. Turklāt kampaņas laikā sociālajos tīklos varēs dalīties arī ar 25 īsiem video, kuros sniegtas kalpošanas idejas katrai dienai.

Visi minētie materiāli tiks publicēti mormon.org sociālajos tīklos, tai skaitā Facebook, Twitter, Google+, Pinterest un Instagram lapās. Visi, kuri izmanto sociālos tīklus, tiek aicināti dalīties savā pieredzē, izmantojot heštagu #IZGAISMOPASAULI. 

mormon.org angļu, spāņu un portugāļu mājaslapās tiks publicēts lejuplādējams Adventes kalendārs „In 25 Ways Over 25 Days”. Kampaņas titullapa tiks publicēta vēl 26 valodās. Kalendārā ir ietvertas kalpošanas idejas, kas palīdzēs ieplānot kalpot katru decembra dienu, līdz pat Ziemassvētku dienai.
Latvisko kalendāra versiju skatieties šeit: 'Ziemassvētku adventes kalendārs'

Papildus tam, kampaņas ietvaros Baznīcas apmeklētāju centros angļu valodā runājošiem visā pasaulē tiks izvietoti īpaši displeji, kas būs pieejami arī Mehiko apmeklētāju centrā. Kampaņa tiks popularizēta arī ar Baznīcas locekļu un misionāru starpniecību, kā arī reklāmas plakātiem Ņujorkas Taimskvērā; Soltleiksitijā; Losandželosā; Johannesburgā; Dienvidāfrikā; Filipīnās un Mehiko. 

Kampaņas video ir ticis ierakstīts 33 valodās. Tas būs pieejams šādās valodās: albāņu, angļu, armēņu, čehu, dāņu, holandiešu, horvātu, fidžiešu, franču, grieķu, indonēziešu, itāļu, japāņu, korejiešu, krievu, ķīniešu, latviešu, nīderlandiešu, norvēģu, mongoļu, poļu, portugāļu, rumāņu, vācu, ungāru, sebuāņu, spāņu, tagalogu, taizemiešu, ukraiņu, ungāru un zviedru.

Baznīcas misionāru departaments jau vairākus gadus apmaksā īpašas Ziemassvētku un Lieldienu kampaņas, lai uzrunātu plašāku auditoriju, daloties Baznīcas vēstījumā, ka Jēzus Kristus ir dzimis, dzīvojis, miris un augšāmcēlies, lai glābtu visu cilvēci.

Pagājušā decembra Ziemassvētku kampaņa „Glābējs ir dzimis” uzrunāja miljoniem cilvēku visā pasaulē. Ziemassvētku video tika skatīts vairāk nekā 50 miljonus reižu. Miljoni noskatījās arī pagājušā gada pavasara Lieldienu kampaņas video „Seko Kristum!”

https://youtu.be/tZ-bTnkD9-0