Liepājā atceras agrīno Baznīcas locekļu pārbaudījumus

Liepājā atceras agrīno Baznīcas locekļu pārbaudījumus

Augusta vidū Liepājas draudzē notika Baznīcas pionieru dienai veltīts pasākums. To apmeklēja aptuveni 50 cilvēku, kuru starpā bija gan draudzes locekļi, gan viesi.

Šim pasākumam draudzes locekļi gatavojās ar lielu atbildību. Bija jāierodas pionieru laikam atbilstošos apģērbos. Misionāres palīdzēja draudzes sievietēm sašūt cepures, kuras visām sievietēm ļoti patika, vīriešiem bija kaklauti, kas palīdzēja just lielāku kopības sajūtu.

Sanākušie varēja klausīties praviešu Brigama Janga un Džozefa Smita vārdos, kā arī vairāku Baznīcas pionieru dzīvesstāstos. Katrs no tiem bija piedzīvojumu un pārdzīvojumu pilns. Līdzcilvēku naida dēļ pionieri bija spiesti bieži mainīt dzīvesvietu, kas radīja neiedomājamas grūtības un pārbaudījumus. Taču pazemojumi un līdzcilvēku naids nespēja salauzt Dieva Baznīcas agrīnos lieciniekus. Ar neizmērojamu spēku šie cilvēki turpināja turēties kopā un neatkāpties no patiesības, kuru uzskatīja par svētu. Viņiem bija jāiztur līdz galam, jo viņu ticība bija stiprāka par bailēm, sāpēm un pazemojumu.

Pionieru dzīvesstāsti nevienu no klātesošajiem neatstāja vienaldzīgu. Katram bija iespēja aizdomāties arī par savu ticību atjaunotajam Jēzus Kristus evaņģēlijam un tam, ka Jēzus Kristus ir mūsu Glābējs un Pestītājs, ka Dievs mūs mīl un palīdzēs mums būt laimīgiem, ja vien mēs iesim savu dzīve ceļu ar ticību Viņam.