BYU-Pathway Worldwide nodrošina skaidru ceļu virzībai uz pašpaļāvību un izglītību Austrumeiropā

image

Daudziem Baznīcas locekļiem visā Eiropas austrumu reģionā nav augstākās izglītības. Kāpēc? Tāpēc, ka mācību maksa ir pārāk augsta; tāpēc, ka viņiem trūkst pārliecības vai arī viņiem nav pieejama kvalitatīva augstākā izglītība. Izmantojot BYU-Pathway Worldwide (Brigama Janga universitātes Pathway vispasaules) programmu, ikviens var iegūt augstāko izglītību — tieši no savām pašu mājām.

Prezidents Nelsons ir norādījis, ka BYU-Pathway „sniedz novatorisku pieeju izglītībai — tādu, kas ir unikāla Baznīcas izglītības sistēmai un pasaulei”.[1] BYU-Pathway misija ir veidot Jēzus Kristus mācekļus, attīstot pašpaļāvību un stiprinot studentu apņēmību virzīties uz priekšu pa derības taku. Tiks nodrošināta arī dalība Reliģijas institūta nodarbībās semināros un institūtos visām vecuma grupām.
Uzrunājot studentus no 150 valstīm visā pasaulē, kuri pandēmijas laikā saskaras ar vienlīdz daudzveidīgu problēmu kopumu, prezidents Balards apliecināja saviem klausītājiem, ka viņu lēmums iegūt izglītību ir „ļoti svarīgs”.
„Jūs tagad ieguldāt mūžībā, kas jums stāv priekšā. Es mudinu jūs pabeigt šo izglītības gūšanas ceļojumu, ko jūs esat uzsākuši, — neatkarīgi no izaicinājumiem, ar kuriem jūs varētu saskarties.”[2]

Ko BYU-Pathway piedāvā?

BYU-Pathway Worldwide nodrošina sasniedzamu ceļu uz garīgumā balstītu akadēmiskā grāda iegūšanu, studējot pilnībā tiešsaistē par pieņemamu samaksu. Uzņemšana ir atvērta visiem Baznīcas locekļiem un Baznīcas draugiem.

image

Studenti sāk ar PathwayConnect — vienu gadu ilgu tiešsaistes programmu ar samazinātu maksu, kas studentus sagatavo mācībām kādā no vairāk nekā 40 sertifikātu un grādu programmās sadarbībā ar BYU-Idaho un Ensign College — kas tiek piedāvātas pilnībā tiešsaistē.[3]

image

Turklāt visi atgriezušies misionāri, kuri ir kalpojuši pēdējo piecu gadu laikā, saņem automātisku 25% atlaidi savai mācību maksai PathwayConnect programmā. Tas attiecas arī uz misionāriem, kuri varētu būt nesen atgriezušies mājās agrāk Covid-19 dēļ. Jūsu valstī varētu būt pieejamas arī papildu stipendijas visiem Baznīcas locekļiem.

Tā kā BYU-Pathway programmas tiek pilnībā nodrošinātas tiešsaistē, viss darbs tiek veikts bez nepieciešamības ierasties universitātes pilsētiņas teritorijā. Pieslēdzoties virtuālām sanāksmēm PathwayConnect, studenti no gandrīz jebkuras vietas pasaulē var piedalīties BYU-Pathway. Uzņemšana ir pastāvīgi atvērta nākamajam semestrim. Apmeklējiet vietni byupathway.org, lai iegūtu vairāk informācijas, un sāciet savu ceļu jau šodien.

Jānis Blūms: „Jau gadiem es biju cerējis uz iespējām turpināt savas studijas un iegūt augstāko izglītību, bet es negaidīju, ka šo iespēju man nodrošinās Baznīca. Man nebija pārāk ilgi jādomā par pievienošanos, kad tika prezentēts BYU-Pathway. … BYU-Pathway sniedza tieši to, ko man vajadzēja šajā manas dzīves posmā — sākumu, kas atvēra durvis kaut kam jaunam un ilgi gaidītam. Lai gan ir grūti apvienot studijas ar darbu un ģimeni, BYU-Pathway ir tā vērts,” viņš teica.

Vladislavs Gornostajevs: „Zināšanas, kuras saņēmu, es izmantoju katru dienu. Man ļoti patika tas, ka katrs apgūstamais studiju priekšmets ir balstīts uz mūžīgajiem evaņģēlija principiem. … Lēmums studēt (BYU Pathway) ir svētījis manu dzīvi, un zināšanas, kuras esmu ieguvis, turpina svētīt mani un manu ģimeni.”


[1] PREZIDENTS RASELS M. NELSONS, „Atklāšanas uzruna” (Inaugural Remarks), BYU-Pathway Worldwide inaugurācija, 2017. gada 16. novembris.

[2] Prezidents M. Rasels Balards uzrunā BYU-Pathway Worldwide studentus svētbrīža pārraides laikā otrdien, 2021. gada 9. februārī.

[3] BYU-Pathway programmas tiek mācītas tikai angļu valodā. Personas, kurām nav pietiekamu zināšanu angļu valodā, varētu apsvērt reģistrēšanos EnglishConnect — programmai, ko Baznīca piedāvā, lai palīdzētu cilvēkiem attīstīt angļu valodas prasmes sadraudzības un ticības vidē, kas sagatavo audzēkņus akadēmiskajām studijām — īpaši PathwayConnect.