Sava ķermeņa un gara spēcināšana - 7. decembris

Sava ķermeņa un gara spēcināšana - 7. decembris

Temats: Sava ķermeņa un gara spēcināšana

Garīgā dziesma: «Cik dižens Tu!».

Aktivitāte:

Izgrieziet no papīra kuģi un tīklu. Uzmeklējiet attēlus vai uzrakstiet uz papīra lapiņām kā veselīgus, tā neveselīgus ēdienus.

Pastāstiet: Kad Glābējs, kā augšāmcelta būtne, parādījās Saviem mācekļiem Galilejas jūras krastā, viņi bija vīlušies, jo nebija noķēruši nevienu zivi.

„Viņš tiem sacīja: „Izmetiet tīklu laivas labajā pusē, tad jūs dabūsit!” Tad tie izmeta tīklu un vairs nevarēja viņu izvilkt aiz zivju daudzuma” (Jāņa 21:6).

Ja mēs izvēlamies veselīgu ēdienu, mēs metam savus tīklus kuģa labajā — pareizajā pusē. Ja mēs „makšķerējam” veselīgo ēdienu, kā tas ir uzskaitīts Gudrības vārdā, — augļus, dārzeņus, graudaugus, pupas un gaļu ar mēru (skat. M&D 89:10–17), — mēs izvēlamies to, ko Tas Kungs mums ir noteicis ēst. Ja mēs barojam sevi ar neveselīgām uzkodām =konfektēm, saldinātiem dzērieniem =, mēs „makšķerējam kuģa nepareizajā pusē”.

Elders Rasels M. Nelsons ir teicis: „Gars un ķermenis, kad tie ir apvienoti, kļūst par dzīvu dvēseli ar dievišķu vērtību. Patiesi, mēs esam Dieva bērni —fiziski un garīgi.”

Pārrunājiet, kā jūs savā ģimenē varat palīdzēt viens otram veikt gudras izvēles.

Parādiet izgriezto kuģi, tīklu un ēdienu attēlus. Lieciet pēc kārtas veselīgo ēdienu kuģa labajā pusē, bet neveselīgo ēdienu =kuģa kreisajā pusē.

Pajautājiet: „Kā mēs jūtamies, kad ēdam to, kas mūsu ķermenim ir vajadzīgs?

Kā mēs jūtamies, kad ēdam pārāk daudz tā, kas mūsu ķermenim nav vajadzīgs?”

Našķis: Augļu salāti

Sagrieziet kubiciņos

1 ābolu, 1 bumbieri, 1/2 melones un 1 banānu. Pievienojiet vīnogas un zemeņu jogurtu, visu samaisiet.