Liecības iegūšana - 19. janvāris

Liecības iegūšana - 19. janvāris

Temats: Liecības iegūšana

Garīgā dziesma: «Kad es Svētos Rakstus lasu».

Aktivitāte:

Lepriekš palūdziet ģimenes locekļiem sagatavoties un pastāstīt par kaut ko, ko viņi ļoti vēlējās, un kā viņi strādāja, lai to iegūtu. Katram cilvēkam arī sagatavojiet ātri dīgstošu sēklu (piemēram, pupu vai zirni), papīra glāzīti ar augsnes maisījumu stādu audzēšanai vai melnzemi, papīra lapu, uz kuras rakstīts vārds „Liecība”, un attēlu ar Džozefu Smitu Svētajā birzī.

1. Aktivitātes sākumā palūdziet katram ģimenes loceklim pastāstīt savu stāstu.

2. Paskaidrojiet, ka mēs mācīsimies par kaut ko, kas ir svarīgāks par pasaulīgo mantu. Neviens nevar to mums atņemt bez mūsu piekrišanas. Tas ir kaut kas, kas ietekmēs mūsu dzīvi uz visiem laikiem. Tā ir liecība.

3. Pavaicājiet: „Kas ir liecība?” (Zināt, ka kaut kas ir īsts.)

4. Paņemiet vienu sēklu un pajautājiet, kas tai ir nepieciešams, lai tā varētu augt. (Ūdens, augsne, gaisma.)

5. Paņemiet papīra lapu ar vārdu „Liecība”.

6. Pavaicājiet: „Kas ir nepieciešams liecībai, lai tā varētu augt?”

7. Parādiet attēlu ar Džozefu Smitu Svētajā birzī. Nolasiet vai saviem vārdiem pastāstiet notikumus, kas rakstīti Džozefs Smits — Vēsture 1:7–17. (Iespējams, jums būtu lietderīgi noskatīties video The First Vision un izlasīt Jēkaba v. 1:5.) Aiciniet savu ģimeni pievērst uzmanību tam, ko jaunais Džozefs darīja, lai iegūtu liecību. Viņu atbildes varētu būt: 8. pants — viņš apmeklēja baznīcu, 11. pants — viņš lasīja Svētos Rakstus, 13.–16. pants — viņš lūdza Dievu, 17. pants — viņš ieguva liecību!

8. Salīdziniet baznīcas apmeklēšanu ar augsni, Svēto Rakstu lasīšanu ar ūdeni un lūgšanu ar gaismu. Paskaidrojiet, ka viss minētais ir nepieciešams, lai liecība varētu augt un palikt stipra. Lieciniet par to, cik svarīga loma ir lūgšanai, Svēto Rakstu studēšanai un baznīcas apmeklēšanai liecības nostiprināšanā.

Našķis: Citronmaizītes

Kārtīgi samaisiet šādas sastāvdaļas:

  • 225 g mīksta sviesta

  • šķipsnu sāls

  • 60 g pūdercukura

  • 250 g miltu

Izklājiet mīklu 22 x 33 cm lielā pannā un cepiet 170°C temperatūrā 15 minūtes. Izņemiet no cepeškrāsns un ļaujiet atdzist.

Samaisiet:

  • 400 g cukura

  • 60 g miltu

  • 4 sakultas olas

  • 6 ēdamk. citronu sulas


Izlejiet maisījumu uz atdzesētās kūkas garozas un cepiet 162°C temperatūrā 25 minūtes, vai līdz augšējā kārta ir sacietējusi. Ļaujiet atdzist un apbārstiet ar pūdercukuru. Sagrieziet mazos kvadrātiņos.