Derības un priekšraksti - 6. jūlijs

Derības un priekšraksti - 6. jūlijs

Temats: Derības un priekšraksti

Garīgā dziesma: «Glābēja gaismā».

Aktivitāte:

Uzrakstiet uz lapiņas vārdu derība. Pēc tam uzrakstiet šī vārda burtus sajauktā secībā uz lielas lapas, lai varētu to parādīt savai ģimenei. Lūdziet, lai ģimenes locekļi saliek burtus pareizā secībā, izveidojot vārdu. Ja nepieciešama palīdzība, nolasiet viņiem Mācības un Derību 35:24. Kas ir derība? (Atbilde: svēts solījums starp cilvēku un Dievu.) Mēs slēdzam derības, veicot priesterības priekšrakstus. Mūsu pamatderība ir kristības. Pārējie svētie priekšraksti tiek veikti tempļos.

Ko Dievs mums sola par derību ievērošanu?

Uzlīmējiet uz četriem trauciņiem (glāzītēm, krūzītēm vai burciņām) lapiņas ar uzrakstiem: „Kristības”, „Svētais Vakarēdiens”, „Templis”, „Celestiālā valstība”. Salieciet trauciņus rindā tā, lai „Kristības” būtu vistuvāk, bet „Celestiālā valstība” — vistālāk. Lai ģimenes locekļi mēģina pa kārtai iemest trauciņos monētas, sākot ar „Kristību” trauciņu un beidzot ar „Celestiālās valstības” trauciņu. Spēlējiet tik ilgi, līdz katrs sasniedz „Celestiālo valstību”.

Paskaidrojiet, ka, slēdzot un ievērojot derības, mēs pilnveidojamies.


Našķis: Šokolādes, banānu un „Nutella” uzkodas Ņemiet dažus banānus un sagrieziet ripiņās. Uzklājiet mazliet „Nutellas” vai zemesriekstu sviesta uz vienas banānu ripiņas. Uzlieciet pa virsu otru ripiņu. Pārlejiet ar kausētu šokolādi. Atdzesējiet.