Tā Kunga Baznīca pastāv visā pasaulē - 2. novembris

Tā Kunga Baznīca pastāv visā pasaulē - 2. novembris

Temats: Tā Kunga Baznīca pastāv visā pasaulē

Garīgā dziesma: «Mīliet cits citu!».

Aktivitāte

Parādiet bildi vai zīmējumu, kur ir attēlota pasaule. Parādiet attēlā, kur dzīvo jūsu ģimene, tad aiciniet ģimenes locekļus atrast vietas, kur dzīvo citi ģimenes locekļi un draugi. Runājot par šiem cilvēkiem, novietojiet viņu fotogrāfijas uz kartes. Pajautājiet: „Kas ir citādāks vietā, kur dzīvo šie cilvēki? Kas tai kopīgs ar vietu, kur dzīvojam mēs? Kāpēc mēs jūtamies tuvi šiem cilvēkiem?” Paskaidrojiet, ka mūsu mīlestība pret šiem cilvēkiem nāk no Debesu Tēva. Viņš vēlas, lai mēs būtu saistīti cits ar citu.

Kā mēs varam tuvināties un rūpēties par tiem, kurus mīlam, lai arī kur viņi atrastos? Novietojiet karti un attēlus mājās tādās vietās, kur tos varētu apskatīt visas nedēļas garumā.

Izlasiet Pāvila vēst. efeziešiem 2:17–18. Ko apustulis Pāvils mācīja cilvēkiem, kas ieradās no ļoti atšķirīgām zemēm ar atšķirīgām kultūrām?

Kopā kā ģimene uzrakstiet e-pastus, runājiet caur Skype vai aizsūtiet vēstuli kādam cilvēkam vai ģimenei, kas ir no citas kultūras. Dalieties ar viņiem savā mīlestībā un liecībā par evaņģēliju.

Našķis: Ķirbja pīrāgs

Sastāvdaļas:

Pīrāga pamatne ar malām (375 g miltu, 120 g sviesta, 120 g margarīna (vai citas taukvielas), šķipsna sāls, ledus auksts ūdens, ko pievieno pa tējkarotei, līdz izveidojas atbilstošas konsistences mīkla).

  • 230 g ķirbja biezeņa

  • 100 g cukura

  • 1 tējk. malta kanēļa

  • 1/2 tējk. ingvera

  • 1/4 tējk. muskatriekstu

  • 2 olas (viegli sakultas)

  • 180 ml piena

Pagatavošana:

Izņemiet ķirbim sēklas un sagrieziet to 1-2 cm gabaliņos. Pārklājiet ar foliju un cepiet aptuveni stundu 200°C. Ar karoti izgrebiet mīkstumu un ielieciet to virtuves kombainā vai blenderī, blendējiet, līdz tas iegūst viendabīgu masu. Ar sieta palīdzību atdaliet šķidrumu no mīkstuma.

Izklājiet mīklas pamatni un izveidojiet malas 22 cm cepamtraukā. Bļodā samaisiet ķirbi, cukuru, kanēli, ingveru un muskatriekstu. Pievienojiet olas, tad visu nedaudz sakuliet ar dakšu, līdz sastāvdaļas ir samaisītas. Pamazām pielejiet pienu un maisiet, līdz mīkla iegūst viendabīgu masu.

Uzmanīgi ielejiet šo pildījumu cepamtraukā, kurā ir izklāta pamatne. Pārklājiet malas ar foliju. Cepiet 25 minūtes 200°C, tad noņemiet foliju nost.

Cepiet vēl 25 minūtes vai līdz brīdim, kad, pārbaudot ar nazi pīrāga gatavību (iedurot to centrā), pie tā nav pielipusi mīkla. Atdzesējiet.