Es būšu laipns - 9. novembris

Es būšu laipns - 9. novembris

Temats: Es būšu laipns

Garīgā dziesma: «Es būšu laipns».

Aktivitāte:

Sagatavojiet trauku ar papīra lapiņām, uz dažām uzrakstiet negatīvas frāzes (piemēram, „Tas nav labi”; „Kāpēc tu tā darīji?”), uz citām — pozitīvas (piemēram, „Es tevi mīlu”; „Šie cepumi ir gardi”; „Vai tu man, lūdzu, palīdzēsi?”).

Pastāstiet šādu stāstu:

Džungļos dzīvoja tīģeris, lauva, zebra un zilonis. Viņus kaitināja cits cita atšķirības. Lauvai reiba galva no zebras strīpām. Zebrai ļoti nepatika skatīties augšā uz žirafi. Žirafe nevarēja pagulēt lauvas skaļās krākšanas dēļ. Lauva nevarēja sauļoties, jo zilonis meta lielu ēnu un aizklāja sauli.

Tīģeris vienmēr sabaidīja ziloni garajā zālē. Kādu dienu, kad tīģeris cieši skatījās cauri zālei, viņš saulē ieraudzīja zebru. Viņš nodomāja, ka zebra izskatījās ļoti skaista, un to viņai pateica. Zebra kļuva priecīga, un, nākamreiz ieraugot žirafi, viņa teica: „Tev ir tik skaists kakls, kas palīdz augstu sniegties. Kā tur augšā izskatās?” Žirafe pielieca savu galvu, lai abi dzīvnieki varētu parunāt un kopā pastaigāties, līdz žirafe atrada ēnainu vietu, kur nosnausties. Kad žirafe mēģināja iemigt, viņa sadzirdēja lauvas krākšanu.

Šī skaņa bija ritmiska un vienmērīga. Viņi abi pamodās vienā laikā. „Tava krākšana bija ļoti mierinoša, ” teica žirafe. Sajutusies priecīga, lauva devās karstā, saulainā dienā uz ūdenskrātuvi. Tieši tad garām gāja zilonis. „Vai varu pastaigāties tavā ēnā?” vaicāja lauva. „Nāc līdzi,” atbildēja zilonis. Vēlāk pie ziloņa pielavījās tīģeris un viņu nobiedēja. „Tu tiešām pārvietojies ļoti klusi,” teica zilonis. „Pat ar savām lielajām ausīm es nedzirdēju tevi tuvojamies.” Tīģeris bija priecīgs un izrādīja zilonim savu piesardzīgo gaitu.

Tagad dzīvnieki dzīvoja kopā džungļos kā draugi. Viņi izvēlējās saskatīt cits citā to labāko.

Mormona Grāmatā mēs lasām par brāļiem, kuru reakcija vienā un tai pašā situācijā bija atšķirīga.

Lamans un Lemuēls sūdzējās un kurnēja grūtību brīžos. Nefijs vērsās pie Tā Kunga pēc palīdzības.

Pārrunājiet atšķirīgo.

Aiciniet ģimenes locekļus izvilkt no trauka papīra lapiņas un skaļi tās izlasīt. Pajautājiet, kādas ir viņu sajūtas, lasot šīs frāzes. Mudiniet ģimenes locekļus vēl cītīgāk censties vienam ar otru runāt laipni un saglabāt mājās Svēto Garu.

Našķis: Mazās pankūkas

  • 3 olas

  • 1 ēdamk. cukura

  • 3 ēdamk. bezpiedevu jogurta

  • 300 ml piena

  • 375 g miltu

  • 120 ml vārīta ūdens

Sajauc olas, cukuru, jogurtu un pienu.

Lielā bļodā ieber miltus, sabīda tos uz malām, izveidojot tukšu vidu.

Vidū ielej šķidro maisījumu. Pievieno ūdeni. Visu labi samaisa.

Sakuļ līdz viendabīgai masai. Ar karoti liek mīklu uz eļļā sakarsētas pannas un cep, līdz pankūkas ir zeltaini brūnas.