Baznīcas misionāri iepriecina latviešus Ziemassvētkos

Baznīcas misionāri iepriecina latviešus Ziemassvētkos

Ziemassvētku gaidīšanas laikā pēdējo dienu svētie visā pasaulē aicināja līdzcilvēkus iesaistīties dažādos kalpošanas pasākumos, lai nosvinētu Jēzus Kristus piedzimšanu. Arī misionāri, kuri šobrīd kalpo Latvijā, piedalījās Baznīcas kampaņā „Izgaismo pasauli”, daloties ar apkārtējiem Kristus gaismā.

 

Cenšoties rast iespējas iepriecināt līdzcilvēkus, misionāri dziedāja Ziemassvētku dziesmas latviešu un angļu valodā, uzstājoties Vecrīgas ielās, pie Ziemassvētku egles Līvu laukumā, veco ļaužu pansionātā, bērnu slimnīcā un Latvijas neredzīgo biedrības telpās (apskatu par šo pasākumu skat. šeit).

 

Vairums Pēdējo Dienu Svēto Jēzus Kristus Baznīcas misionāru ir divdesmitgadīgi jaunieši, kuri uz diviem gadiem brīvprātīgi atliek mācības, darbu un saviesīgo dzīvi, lai paši par saviem iekrātajiem līdzekļiem kalpotu Tam Kungam. Šo divu gadu laikā viņi studē vietējo valodu un Svētos Rakstus, kalpo un tiekas ar cilvēkiem, lai mācītu par Jēzu Kristu un Viņa atjaunoto Baznīcu. Tas ir mīlestības darbs, kura laikā jaunieši ļoti iemīļo vietējos cilvēkus, valodu un kultūru.