2020. gada Ziemassvētki

Izgaismo pasauli, kalpojot savam tuvākajam

Kad piedzima Jēzus Kristus, eņģeļi paziņoja: „Miers virs zemes un cilvēkiem labs prāts” (Lūkas 2:14). Šajos Ziemassvētkos šis apsolījums joprojām ir spēkā. Katru dienu mīlot un kalpojot tā, kā to darīja Jēzus, mēs varam noslēgt 2020. gadu uz cerīgas nots.

'Kristus Bērns' filmas aizkadrā

Ieskatieties filmas 'Kristus Bērns' aizkulisēs. Šajā 17 minūtes garajā videoklipā ir apskatīta vēsture, mākslinieciskums un svēto raksti, kas tika izmantoti, lai radītu šo satriecošo 2019. gada īsfilmu par Jēzus Kristus dzimšanu.

Šajā jaunajā Kristus dzimšanas stāsta atainojumā caur smalkām detaļām tiek parādīti svētie notikumi, kas atrodami Bībelē par Jēzus dzimšanu pirms vairāk nekā 2000 gadiem. Ceļojiet ar Jāzepu un Mariju no Nācaretes uz Betlēmi. Sajūtiet godbijību, kāda ganus pārņēma Jūdejas līdzenumos. Sajūtiet gudro vīru prieku, kad viņi nometās ceļos Pasaules Gaismas – mūsu Kunga un Pestītāja, Jēzus Kristus, priekšā.

Ikdienas kalpošanas kalendārs

Kalendārs jpg

Lejupielādēt kalendāru PDF (A4 formāts, 1,49 MB)

Lejupielādēt kalendāru JPG (A4 formāts, 1,14 MB)

Kalpojot citiem tā, kā to darīja Jēzus, mēs varam noslēgt 2020. gadu uz cerīgas nots. Izmantojot katru dienu kā jaunu iespēju #IzgaismotPasauli, smelieties iedvesmas pilnas idejas šajā kalendārā.


Sekojiet Baznīcas iedvesmojošajiem Ziemassvētku ierakstiem sociālajos tīklos, lai dalītos ar tiem ar sev mīļajiem cilvēkiem:

Facebook
Instagram
YouTube