Baznīca paziņo par jauniem reģiona vadītāju aicinājumiem 2020. gadā

Baznīca paziņo par jauniem reģiona vadītāju aicinājumiem 2020. gadā
No kreisās uz labo: Elders Hanss T. Būms - pirmais padomnieks, Elders Kristofels Goldens - reģiona prezidents, Elders Kirils Pohiļko - otrais padomnieks

2020. gada 1. augustā stāsies spēkā tālāk sniegtās izmaiņas attiecībā uz Pēdējo Dienu Svēto Jēzus Kristus Baznīcas Austrumeiropas reģiona prezidiju. Jaunais reģiona prezidija sastāvs būs šāds: elders Kristofels Goldens būs Austrumeiropas reģiona prezidents, elders Hanss Teodors Būms – pirmais padomnieks, un elders Kirils Pohiļko – otrais padomnieks.

Augstākā prezidija un Divpadsmit apustuļu kvoruma vadībā jaunais reģiona prezidijs sniegs garīgu vadību Baznīcas locekļiem un vietējiem reģiona vadītājiem.

Elders Kristofels Goldens

Elders Kristofels Goldens 2001. gada 31. martā tika atbalstīts par Pēdējo Dienu Svēto Jēzus Kristus Baznīcas augstāko pilnvaroto Septiņdesmito.

Iepriekš viņš kalpoja trešajā Septiņdesmito kvorumā par reģiona Septiņdesmito Āfrikas Dienvidaustrumu reģionā, kā arī par reģiona Septiņdesmito un padomnieku Āfrikas reģionā. Viņš ir kalpojis par Āfrikas Dienvidaustrumu reģiona prezidentu, pirmo un otro padomnieku Āfrikas Rietumu reģionā un par Priesterības un ģimenes departamenta izpilddirektoru. Šobrīd viņš kalpo par Austrumeiropas reģiona prezidentu. Viņš ir kalpojis vairākos Baznīcas aicinājumos, tostarp bijis pilnlaika misionārs Dienvidāfrikā, bīskapijas un staba Jauno vīriešu prezidents, institūta skolotājs, bīskaps un staba prezidents.

Elders Goldens ir pieredzes bagāts uzņēmējs, kurš ir darbojies banku, farmācijas un mārketinga jomā. Viņš ir absolvējis Dienvidāfrikas universitāti Pretorijā, iegūstot grādu politoloģijā un starptautiskajā politikā.

Kristofels Goldens ir dzimis Johannesburgā, Dienvidāfrikā, 1952. gada 1. jūnijā. Viņš apprecējās ar Diānu Normu Halberti 1981. gada decembrī. Viņiem ir četri bērni.

Elders Hanss T. Būms

Elders Hanss T. Būms 2019. gada 6. aprīlī tika atbalstīts par Pēdējo Dienu Svēto Jēzus Kristus Baznīcas augstāko pilnvaroto Septiņdesmito.

Elders Būms ir kalpojis daudzos Baznīcas aicinājumos, tostarp bijis pilnlaika misionārs Anglijas Londonas Austrumu misijā, padomnieks draudzes prezidijā, draudzes prezidents, staba Jauno vīriešu prezidents, padomnieks staba prezidijā, staba prezidents un Eiropas reģiona Septiņdesmitais.

Elders Būms 1980. gadā ir ieguvis grādu administrācijā Meivo Hoga Vūga skolā. Viņš ir strādājis par sekretāru, darbinieku atlases speciālistu un pārdošanas menedžeri.

Hanss Teodors Būms ir dzimis Amsterdamā, Nīderlandē, 1963. gada 13. jūlijā. Viņš apprecējās ar Ariennu Johannu Brokciteru 1984. gadā. Viņiem ir trīs bērni.

Elders Kirils Pohiļko

Elders Kirils Pohiļko 2020. gada 4. aprīlī tika atbalstīts par Pēdējo Dienu Svēto Jēzus Kristus Baznīcas reģiona Septiņdesmito. Šobrīd viņš kalpo par Baltijas misijas prezidentu.

Pirms viņš tika aicināts par misijas prezidentu, elders Pohiļko kalpoja par Kijevas Ukrainas staba prezidentu. Viņš ir kalpojis arī par staba prezidija locekli un draudzes prezidentu. Viņš bija pilnlaika misionārs Ukrainas Doņeckas misijā.

Elders Pohiļko ir ieguvis bakalaura un maģistra grādu ekonomikā. Viņš savas karjeras laikā ir strādājis dažādos amatos, tostarp bijis Kijevas Ukrainas tempļa rakstvedis.

Kirils Pohiļko ir dzimis 1975. gada 12. oktobrī. Viņš apprecējās ar Elēnu Terekhovu 2002. gada septembrī. Viņiem ir divi bērni.