Jaunieši

Jaunieši

LDS.org mājas lapā ir izveidota īpaša sadaļa jauniešiem ar viņiem saistošajām tēmām. Pagaidām tā ir tikai angļu valodā. Lūk saite uz šo lapu: https://www.lds.org/youth?lang=eng

Kristīgā mūzika jauniešiem

muzika490.PNG

Bezmaksas kristīgā mīzika jauniešiem ir klausāma tiešaistē un lejupielādējama privātai lietošanai šeit »

2015. gada jauniešu tēma:
'Ak jūs, kas stājaties kalpībā Dievam'.

2015. gada jauniešu tēma un pieejamie materiāli ir atrodami lds.org mājas lapā.
Ar materiāliem angļu valodā varat iepazīties šeit: https://www.lds.org/youth/
JauniesuTema150x105

Tur arī atradīsiet gada tēmas dzismu albūmu un citas noderīgas ietas un informāciju, piemēram, sagataves t-kreklu apdrukai un plakātus.

Materiāli jauniešu stundu gatavošanai un vadīšanai

Ar 2013. gadu Jauno sieviešu, Jauno vīriešu un Svētdienas skolas klasēm ir izdotas jaunas rokasgrāmatas. Ar to saturu varat iepazīties angļu un krievu valodās.
Angļu valodā: https://www.lds.org/youth/
Krievu valodā: https://www.lds.org/youth/
come_follow_me.PNGAtjaunotā Jaunatnes morāles stiprināšanas brošūra

Brošūra Jaunatnes morāles stiprināšanai ir atjaunināta un ietver problēmas un izaicinājumus, ar ko jaunieši saskaras mūsdienās. Tajā ir ietverti pravietiski padomi par tehnoloģiju gudru izmantošanu, tikumīgām domām, došanos uz randiņiem, sagatavošanos nākotnei un citām svarīgām tēmām. Brošūrā ietvertajiem standartiem ir pievienoti jautājumi, lai aicinātu jauniešus apdomāt un pārrunāt šo informāciju.
jaunatnes_morale.png

Vairāk informācijas par šo bukletu un ar to saistītās runas un citus materiālus varat apskatīt angļu valodā: https://www.lds.org/youth