Vasaras konference tiešsaistē jaunajiem neprecētajiem pieaugušajiem Eiropas Austrumu reģionā.

Konferences logo

Ņemot vērā pašreizējo situāciju ar COVID-19 pandēmiju, nepieciešams mainīt formātu, kādā norisināsies jauno neprecēto pieaugušo konference, kas Eiropas Austrumu reģionā ir ieplānota 2020. gadā.  Konference norisināsies tiešsaistē no 30. jūlija līdz 1. augustam. Mēs aicinām jaunos neprecētos pieaugušos no visām Eiropas Austrumu reģiona valstīm piedalīties šajā konferencē. Konference pamatā notiks trīs valodās: ukraiņu, angļu un krievu. Atkarībā no vajadzības var tikt organizētas atsevišķas sesijas citās valodās. Mājaslapā, reģistrējoties konferencei, ir pieejams Goda kodekss un citas nepieciešamās atļaujas, kas ir jāparaksta.

Reģistrācija konferencei tiks uzsākta 1. jūnijā un noslēgsies 5. jūlijā. Dalība tiešsaistes konferencē ir bez maksas.

Jaunie neprecētie pieaugušie no Eiropas Savienības var reģistrēties dalībai konferencē, uzklikšķinot uz šo saiti: https://conf2020eu.eu/

Jaunie neprecētie pieaugušie no Moldāvijas, Armēnijas, Gruzijas, Turcijas, Baltkrievijas un Kazahstānas var reģistrēties dalībai konferencē, uzklikšķinot uz šo saiti: https://conf2020eu.eu/

Dalībnieki var iegūt papildus informāciju par konferences grafiku un citiem aspektiem, uzklikšķinot uz šīm saitēm:

Instagram: https://www.instagram.com/confa_ysa/

Facebook: https://www.facebook.com/groups/ysaLDSrus/

Telegram: https://t.me/YSA_conference_2020

Jaunie neprecētie pieaugušie, kas ir vecumā no 18 līdz 30 gadiem, kā arī tie, kas nav Baznīcas locekļi, var reģistrēties dalībai konferencē, nesaņemot iepriekšēju apstiprinājumu no viņu attiecīgās Baznīcas vienības vadītāja.

Jaunajiem neprecētajiem pieaugušajiem, kas ir vecumā no 31 līdz 35 gadiem un kas vēlas apmeklēt konferenci, ir jābūt derīgai tempļa apmeklējuma rekomendācijai. Viņiem ir jāsaņem savas Baznīcas vienības vadītāja apstiprinājums. Pēc tam katras vienības vadītājam ir jāsazinās ar Kristianu Nikogosjanu, lietojot Telegram vai WhatsApp numuru +7 911 123 15 56, informējot viņu par attiecīgo kandidātu, kurš ir izgājis interviju.

Tiem, kas nav Baznīcas locekļi un ir vecumā no 32 līdz 35 gadiem, dalība nav atļauta.

Dalībniekiem, kas ir dzimuši 2002. gadā un kuriem paliks 18 gadi pēc 30. jūlija, reģistrējoties, ir jāpievieno ieskenēta un parakstīta vecāku vai aizbildņu atļauja.

Ja kādam Baznīcas vadītājam ir sajūta, ka kādam no dalībniekiem, kas ir vecumā no 18 līdz 30 vai vecumā no 31 līdz 35 gadiem, nevajadzētu piedalīties konferencē, viņam vajadzētu sazināties ar savu apgabala, staba vai misijas prezidentu. Savukārt viņi sazināsies ar reģiona Septiņdesmitajiem. Šis princips attiecas arī uz citiem līdzīgiem gadījumiem.