Jauno sieviešu organizācija svin 150. gadadienu

JS Bilde

Pēdējo Dienu Svēto Jēzus Kristus Baznīcas Jauno sieviešu organizācija šogad svin savu 150. gadadienu. Jauno sieviešu organizācija, kas sākotnēji bija pazīstama kā Pirmā Jauno dāmu departamenta pieticības biedrība, tika organizēta 1870. gada 27. maijā.

Prezidente Bonija H. Kordone, māsa Mišela Kreiga un māsa Bekija Kreivena no Jauno sieviešu vispārējā prezidija aicina jaunās sievietes visā pasaulē viņām pievienoties „Aci pret aci” pasākumā 2020. gada 15. novembrī 16.00 MST (16. novembrī 1.00 no rīta pēc Latvijas laika), lai atzīmētu organizācijas 150. gadadienu.

Jaunās sievietes visā pasaulē kļūst par daļu no Baznīcas Jauno sieviešu organizācijas no tā gada, kad viņām paliek 12 gadu, janvāra līdz 18 gadu vecumam.

Izaicinājums nr. 1: 'Mani 150'

Svinot organizācijas gadadienu, pirmais izaicinājums, pieminot šo notikumu, tika izsludināts maijā un tika nosaukts par „Mani 150”. Jaunās sievietes tika aicinātas paveikt kaut ko jēgpilnu saistībā ar skaitli 150. Izmantojot tēmturi #strivetobe, jaunās sievietes dalījās savos personīgajos izaicinājumos saistībā ar organizācijas gadadienu. Dažas izvirzīja personīgus mērķus, piemēram, atrast 150 vārdus, ko paņemt līdzi uz templi, vai izlasīt 150 Svēto Rakstu lappuses. Citas izvēlējās mērķus, kas saistīti ar kalpošanu, piemēram, pagatavot 150 cienastus draugiem un ģimenes locekļiem, vai nosūtīt 150 jaukas īsziņas.

Izaicinājums nr. 2: 'Mana Jauno sieviešu vadītāja'

Jauno sieviešu vispārējā prezidente, māsa Bonija H. Kordone, šogad izvirzīja otru izaicinājumu saistībā ar Jauno sieviešu organizācijas 150. gadadienu: pastāstīt, kādu ietekmi Jauno sieviešu vadītājas ir atstājušas uz jūsu dzīvi.

„Mēs mīlam mūsu Jauno sieviešu vadītājas,” sacīja māsa Kordone. „Mēs vēlētos dzirdēt, kā viņas ir ietekmējušas jūsu dzīvi, neatkarīgi no tā, vai jūs pašlaik esat jaunā sieviete vai tāda bijāt pirms laba laika.”

Jaunās sievietes tiek aicinātas pastāstīt, kādu ietekmi pašreizējās vai bijušās Jauno sieviešu vadītājas ir atstājušas uz viņu dzīvi, daloties ar to sociālajos tīklos, izmantojot tēmturi #strivetobe. Tāpat viņas tiek mudinātas sazināties ar savām vadītājām, ja tas ir iespējams, un pastāstīt viņām par šo ietekmi. Šis izaicinājums ir izsludināts visām pašreizējām un bijušajām Jauno sieviešu organizācijas loceklēm.

Jauno sieviešu vispārējais prezidijs ir izsludinājis pēdējo aicinājumu jaunām sievietēm visā pasaulē