Jūs esat sava personīgā stāsta galvenie varoņi

Elders Dīters F. Uhtdorfs zina, kam ir jāiziet cauri, lai pārvarētu grūtības. Bērnu dienās viņa sapnis par pilota karjeru šķita neiespējams un nesasniedzams. Viņš bija dzimis trūcīgā ģimenē. Otrā pasaules kara laikā, kā arī dažus gadus pēc kara viņam nācās doties bēgļu gaitās. Vēlāk tā vietā, lai spēlētos ar draugiem, viņš strādāja, lai palīdzētu vecākiem viņu veļas mazgātavā.

Apvienojot ticību Dievam ar cītīgu darbu, viņš turpināja būt neatlaidīgs, ar laiku, 1980-tajos gados, kļūstot par aviosabiedrības „Lufthansa” viceprezidentu.

Pieminot dažus ievērības cienīgus varoņus no populārajiem piedzīvojumu stāstiem „Gredzenu pavēlnieks”, „Zvaigžņu kari”, „Anna no Zaļajiem jumtiem” un „Harijs Poters”, apustulis teic, ka cilvēki var gūt diženus panākumus un ka viņi tik tiešām ir sava dzīvesstāsta galvenie varoņi.

„Dažbrīd jūs, iespējams, jūtaties vientuļi, taču jūs tādi neesat,” teic elders Uhtdorfs, „jūs esat Dieva bērni. Viņš ir jūsu Debesu Tēvs. Viņš jūs mīl, un Viņš atrodas tikai vienas lūgšanas attālumā. Jums ir Jēzus Kristus. Jums allaž ir pieejama Viņa īstenotās Izpirkšanas jeb Viņa upura iedarbība, kas var atbrīvot no sāpēm, vientulības un kļūdām. Jums ir gādīgi bīskapi un citi Baznīcas vadītāji, kā arī jūsu bīskapijas ģimene, kas jūs vadīs un palīdzēs.”