7. jūlijā norisināsies garīgās mūzikas koncerts

Pēdējo Dienu Svēto Jēzus Kristus Baznīca ielūdz uz garīgās mūzikas koncertu Madonas pūtēju orķestra izpildījumā 7. jūlijā plkst. 11:00, Rīgā, Lāčplēša 71. Ieeja koncertā ir bez maksas

-

Madonas pūtēju orķestris darbojas jau 60 gadus. Pašlaik orķestrī spēlē 37 meistarīgākie pūšamo instrumentu mūziķi no Madonas un tās tuvākās apkārtnes. Orķestris izpilda dažādu laikmetu un stilu mūziku – baroku, tradicionālo pūtēju orķestru, akadēmisko mūziku, kā arī popmūziku, džezu un rokenrolu. Diriģenta Andreja Cepīša vadībā pūtēju orķestris ir ieguvis godājamu vietu republikas orķestru saimē. Skatēs vairākkārt izcīnīti pirmās pakāpes diplomi. 2018. gada Vispārējo latviešu Dziesmu un deju svētku pūtēju orķestru skatē. Madonas pilsētas kultūras nama pūtēju orķestris ieguva I vietu augstākajā amatieru kolektīvu grupā.

Šogad Madonas orķestris piedalās Dziesmu svētkos, un svētku nedēļas ietvaros ir radis laiku, lai koncertētu arī Pēdējo Dienu Svēto Jēzus Kristus Baznīcā. Laipni gaidām visus mūzikas cienītājus!