Labdarības koncerts

Labdarības koncerts

Pēdējo Dienu Svēto Jēzus Kristus Baznīca sadarbībā ar ziedot.lv
ielūdz uz labdarības koncertu
Vasarīgs džezs ar “SYNTHESIS”.
Koncerts notiks 23. jūlijā plkst. 15:00, Rīgā, Lāčplēša 71.
Ieeja koncertā ir bez maksas.

Šī būs pirmā reize, kad Latvijā uzstāsies godalgotais Brigama Janga Universitātes bigbends “SYNTHESIS” no ASV, un koncerta laikā klausītājiem būs iespēja ziedot 17 gadus vecās jaunietes Līgas Samantas Ziediņas ārstēšanai.

Līga nāk no kuplas ģimenes Cēsīs. Kopš dzimšanas Līgai uzstādīta diagnoze – bērnu cerebrālā trieka. Meitenei ir problēmas ar kāju attīstību, kas liedz viņai patstāvīgi staigāt. Jau kopš sešu gadu vecuma Līgai ir veiktas vairākas kāju operācijas, pagarinot muskuļus un pagriežot kaulus vajadzīgajā leņķī. Lai Līga varētu pilnvērtīgi staigāt, nepieciešama vēl viena operācija Minhenes ortopēdiskajā klīnikā, kuras gaitā varētu izņemt 1. operācijas laikā ievietotās metāla plāksnes kāju augšstilbos. Šai operācijai ir nepieciešami 16 244 eiro.

Līga un viņas ģimene lūdz ziedotāju atbalstu operācijas apmaksai, lai Līga beidzot justos laimīga un varētu iet, skriet un pilnvērtīgi priecāties par dzīvi. Vairāk informācijas par Līgu skat.https://www.ziedot.lv/operacija-ligai-samantai-ziedinai-2418

Sīkāku informācija par koncertu varat iegūt pa tālruni 28386998. Pēc koncerta apmeklētāji varēs apskatīt jaunuzceltās baznīcas telpas.