Latvijā viesosies apustulis - elders Balards

Latvijā viesosies apustulis - elders Balards

Šī gada 8.jūnijā (trešdien) no plkst. 18:00 līdz 20:30 Pēdējo Dienu Svēto Jēzus Kristus Baznīcas Imantas sanāksmju namā (Dumbrāja 24a) visiem interesentiem būs iespēja tikties ar apustuli, elderu M. Raselu Balardu, un dzirdēt viņa vēstījumu. Tikšanās ar apustuli notiks Latvijas apgabala konferences ietvaros, kur piedalīsies arī Austrumeiropas reģiona prezidents un Baltijas misijas prezidents.

Elders M. Rasels Balards ir kalpojis par apustuli kopš 1985. gada 6. oktobra. Jaunībā viņš ieguva izglītību Jūtas Universitātē un kalpoja Baznīcas misijā Anglijā, vēlāk viņš tikai aicināts par Kanādas Toronto misijas prezidentu un par Septiņdesmito pirmajā Septiņdesmito kvorumā. Pirms elders Balards tikai aicināts par pilnlaika Baznīcas vadītāju, viņš darbojās automobiļu un nekustamā īpašuma tirdzniecības, kā arī investīciju jomā. Darbs netraucēja viņam izaudzināt divus dēlus un piecas meitas. (Plašāku ieskatu apustuļa biogrāfijā, skat. šeit.)

Uzstājoties vienā no iepriekšējām vispārējām konferencēm, kas tika pārraidīta no Soltleiksitijas, elders Balards runāja par praviešu un apustuļu lomu, sakot: „Jūs varat būt droši: Tas Kungs vada Savu Baznīcu caur mūsdienu praviešiem un apustuļiem. Tas ir veids, kādā Viņš vienmēr ir īstenojis Savu darbu. Patiešām, Glābējs mācīja: „Patiesi, patiesi Es jums saku: kas uzņem, ko Es sūtu, tas uzņem Mani.” (Jāņa 13:20.) Mēs nevaram nošķirt Kristu no Viņa kalpiem. Ja nebūtu Viņa pirmo apustuļu, mums nebūtu aculiecinieku pierakstu par Kristus daudzajām mācībām, Viņa kalpošanu, ciešanām Ģetzemanes dārzā un nāvi pie krusta. Ja nebūtu viņu liecību, mums nebūtu apustulisko liecību par tukšo kapu un augšāmcelšanos. ... Gadsimtiem ilgi pravieši ir pildījuši savu pienākumu, brīdinot cilvēkus par draudošajām briesmām. Tā Kunga apustuļiem ir pienākums uzmanīt, brīdināt un palīdzēt visiem, kuri meklē atbildes uz dzīves jautājumiem.”

Latvijas apgabala vadītāji aicina visus interesentus izmantot reto un brīnišķīgo iespēju  — tikties ar apustuli. Satikt kādu no divpadsmit apustuļiem, kuri ir pravieši un atklājēji, ir reta iespēja, – šī ir tikai ceturtā reize kopš 1993. gada, kad kāds no viņiem viesojas Latvijā. 

Lai uzdotu jautājumus vai iegūtu papildinformāciju par šo tikšanos, skat. sadaļu „Kontakti”.

Balarda uzruna 2016. gada aprīļa vispārējā konferencē: