Latvijas apgabala grupas braucieni uz Stokholmas templi 2022. gadā

templis

 16.-19. marts (pieteikšanās līdz 13. februārim)
17.-20. augusts (pieteikšanās līdz 17. jūlijam)

2.-5. novembris (pieteikšanās līdz 2. oktobrim)

Lai varētu nodrošināt vietu tempļa viesnīcā un būtu iespējams savlaicīgi plānot tempļa darbu, 4 nedēļas pirms brauciena ir jāpiesakās pie tempļa braucienu koordinatores, Kristīnes Fridbergas (e-pasts: kristine.fridberga@gmail.com). Ja tiek nokavēts pieteikšanās laiks, tad katram pašam ir jāsazinās ar tempļa administrāciju un jānoskaidro, vai viesnīcā vēl ir brīvas vietas, rakstot uz e-pastu: stock-hos@churchofjesuschrist.org.

Pirms došanās uz templi visi brauciena dalībnieki tiks aicināti pievienoties Zoom sanāksmei, kurā grupas vadītāji pastāstīs sīkāk par gaidāmo braucienu un palīdzēs rast atbildes uz aktuālajiem jautājumiem. Ar grupas vadītājiem var sazināties arī pirms šīs sanāksmes, lai gūtu atbalstu gatavošanās procesā.

Tā kā ceļošanas nosacījumi dažādās valstīs ir atšķirīgi un joprojām mainīgi, lūgums patstāvīgi sekot līdzi un ievērot ieceļošanas nosacījumus Zviedrijā un Latvijā.

 

Grupas vadītāji

Martā: Velga un Gvido Senkāni

Augustā: ...

Novembrī: ...

 

Informācija par tempļa viesnīcu

Norēķini viesnīcā tikai ar bankas karti

100 SEK gultas vieta kopīgā istabā (aptuveni 10 EUR par vienu nakti)
300 SEK ģimenes istaba (aptuveni 29 EUR par vienu nakti)

Istabas ir pieejamas no plkst. 16:00 atbraukšanas dienā. Istabas jāatbrīvo līdz plkst. 10:00 darbadienās, bet sestdienā ne vēlāk par plkst. 15:00.