Laulības pilnveidošanas seminārs

Laulības pilnveidošanas seminārs

Sveiki,

Esat aicināti uz laulības pilnveidošanas semināriem!

Atkārtosim patiesības, kuras iespējams, esam dzirdējuši, mācīsimies pielietot praktiski, padalīsimies savās pieredzēs un atklāsmēs, mācīsimies viens no otra!

Arī tie, kas piedalījās semināros pirms 5 gadiem – droši nāciet. Semināros vienmēr ir kas jauns. Papildus pamatkursam par laulības stiprināšanu, aplūkosim dažas idejas no Stīvena R. Koveja grāmatas „7 laimīgu ģimeņu paradumi”  (Varēs iegādāties grāmatas) un dažas nodarbības par veselīgas seksualitātes principiem PDS zinātnieku skatījumā.

Satiksimies 2.septembrī, trešdien, 18.30 uz ievadnodarbību,  un sarunāsim labākās dienas un laiku mūsu nodarbībām. Ja netiec 2.septembrī, pievienojies nākamajā nodarbībā. Seminārus var apmeklēt gan baznīcas locekļi, gan tie, kas nav baznīcas locekļi!

Šajā pusgadā līdz Ziemassvētkiem būs nodarbības par pāru attiecībām. Pēc Jaunā gada (ja būs interese) varam organizēt nodarbības – Ģimenes stiprināšana – par bērnu audzināšanu un ģimenes saliedēšanu.

Apstiprini, lūdzu, vai tevi interesē piedalīšanās šajās nodarbībās. Turpmāko informāciju un materiāliņus sūtīšu tikai tiem, kuri izrādīs vēlmi saņemt šādu informāciju. Būtu labi uzrakstīt, kādas ir īpašās tēmas vai jautājumi, kas interesētu tieši Tevi. Raksti uz velga@latnet.lv

Mums ir prieks, ka varam uzsākt šo kursu – katru reizi tā ir iespēja mums arī mācīties kaut ko jaunu, kaut ko darīt labāk, kas palīdz mums kļūt tuvākiem viens otram un Debesu Tēvam.

Velga un Gvido. 

laulibas-pilnveidosanas-seminars-612.JPG