Ģimene — saistīta kopā uz mūžību

Ģimene — saistīta kopā uz mūžību

Temats: Ģimene — saistīta kopā uz mūžību

Garīgā dziesma: «Mūžīgā ģimene»

Aktivitāte:

Sagatavojiet lielu aploksni, ģimenes fotogrāfijas vai ģimenes fotogrāfiju izgriezumus un tempļa attēlu. Pavaicājiet: Kura ir pati svarīgākā organizācija uz Zemes? Paskaidrojiet, ka prezidents Hinklijs ir teicis, ka ģimene ir „pati svarīgākā sabiedrības pamatvienība”. Ielieciet fotogrāfijas vai izgriezumus aploksnē. Paskaidrojiet, ka kādudien visi ģimenes locekļi nomirs un mēs nevarēsim dzīvot kopā kā ģimene, ja vien netiksim saistīti templī. Sakratiet aploksni un izberiet tās saturu uz grīdas.

Pastāstiet ģimenes locekļiem, ka Debesu Tēvs vēlas, lai ģimenes paliktu kopā. Viņš ir nodrošinājis īpašas ēkas, ko dēvē par tempļiem, kur ģimene var tikt saistīta kopā uz mūžību. Parādiet tempļa attēlu. Salieciet ģimenes fotogrāfijas atpakaļ aploksnē un aizlīmējiet to. Pakratiet aploksni, parādot, ka neviena bildīte nekrīt ārā. Debesu Tēvs ir apsolījis — ja mūsu ģimene tiks saistīta un ievēros baušļus, mēs visi varēsim būt kopā mūžīgi.

Pavaicājiet: Kas mums jādara, lai mēs būtu cienīgi iegūt šīs svētības? Novietojiet tempļa attēlu un jūsu ģimenes fotogrāfiju uzskatāmā vietā, lai neaizmirstu par mīlestību, kas valda jūsu ģimenē, un solījumiem, ko Tas Kungs jums devis.

Našķis: Citronkūka
34 Lemon Squares.jpg

200 g cukura un 240 g kausēta sviesta un izklājiet iegūto masu ietaukotā pannā (22x33 cm), cieši piespiežot. Cep 15 min (175°C). Sakuliet 4 olas, līdz tās kļūst gaisīgas. Sablenderējiet 400 g cukura, 2 tējk. dzeramās sodas un 30 g miltu. Piejauciet šo masu olām. Pievienojiet 180 ml citronu sulas. Uzlejiet iegūto masu apceptajai mīklai un ievietojiet atpakaļ cepeškrāsnī. Cepiet 30 minūtes. Pārkaisiet kūku ar pūdercukuru. Ievietojiet ledusskapī uz 1–2 stundām vai līdz pasniegšanai.