Priekpilna baušļu ievērošana

Priekpilna baušļu ievērošana

Temats: Priekpilna baušļu ievērošana

Garīgā dziesma: «Ievēro baušļus!»

Aktivitāte:

Parādiet pārējiem riteņbraucēja vai motociklista ķiveri, skeitbordistiem paredzētos ceļu vai elkoņu sargus, bērnu ratiņu drošības siksnas vai kādu citu ierīci, kas domāta drošībai.

Pavaicājiet: Kādēļ vecāki vēlas, lai jūs to izmantotu? (Atbilde: viņi jūs mīl un vēlas, lai jūs būtu drošībā.) Paskaidrojiet, ka Debesu Tēvs mūs mīl un ir nodrošinājis mums veidu, kā būt garīgā drošībā (un pat fiziskā drošībā). Baušļu ievērošana palīdzēs mums būt drošībā. Ja mēs lūdzam, mēs varam tikt pasargāti no Sātana kārdinājumiem (skat. M&D 10:5).

Ievērojot Gudrības vārdu, mēs tiekam pasargāti no tā, kas var kaitēt mūsu ķermenim.

Uzspēlējiet spēli: „Māt, vai es drīkstu?” Izvēlies „māti”, kura stāvēs aiz finiša līnijas.

Visi pārējie stāv pie starta līnijas. „Māte” norāda, kuram pēc kārtasjādodas pie viņas. „Māte” var likt spēlētājam iet 3 milzu soļus, 6 mazulīša solīšus, iet atmuguriski, iet kā pīlei, lēkt vai veikt cita veida soļus. Pirms spēles dalībnieks dodas uz priekšu, viņam jāvaicā: „Māt, vai es drīkstu?” Ja viņš to aizmirst, viņam jādodas atpakaļ uz startu.

Uzvar tas, kurš pirmais pārkāpj finiša līniju.

Našķis: Šokolādes konfektes
35 Fudge.jpg

Sastāvdaļas

120 g mīksta, gabaliņos
sagriezta sviesta
(+ 1 tējk. sviesta folija ietaukošanai)
450 g pūdercukura
60 g kakao pulvera
1⁄4 tējk. sāls
60 ml piena,
1 tējk. vaniļas
200 g M&M's konfekšu vai
​mazu šokolādes gabaliņu.


Pagatavošana:

Izklājiet četrstūrainu pannu (20 cm) ar foliju un ietaukojiet foliju ar 1 tējk. sviesta. Lielā bļodā samaisiet pūdercukuru, kakao pulveri un sāli. Izkausējiet pārējo sviestu un pievienojiet tam pienu un vaniļu. Iejauciet šo šķidro masu sausajā maisījumā, līdz konsistence kļūst viendabīga. Pieberiet klāt M&M's vai mazos šokolādes gabaliņus. Nekavējoties ieklājiet masu sagatavotajā pannā. Ielieciet ledusskapī uz 2 stundām, līdz masa sacietē.Izņemiet foliju kopā ar konfekšu masu no pannas. Noņemiet foliju un sagrieziet konfekšu masu mazos gabaliņos (2-3 cm ). Glabājiet hermētiskā traukā, ledusskapī.