Sekojot evaņģēlija gaismai

Sekojot evaņģēlija gaismai

Temats: Sekojot evaņģēlija gaismai

Garīgā dziesma: «Klusa nakts».

Aktivitāte:

Pirms mājvakara sarūpējiet pietiekami daudz sveču, lai padarītu telpu mājīgu brīdī, kad nodzisīs gaismas. Studējiet Jāņa 12:46; 3. Nef. 9:18 un M&D 50:24–25.

Pajautājiet savai ģimenei, kā viņiem patīk šis gada laiks, kad tumšie vakari ir daudz garāki. Pajautājiet: „Vai jūs atceraties vasaras garos un gaišos vakarus?

Kas jums patīk vasaras un kas =ziemas vakaros? Vai jūs kādreiz izjūtat bailes no tumsas?”

Palūdziet trim cilvēkiem nostāties vienā rindā. Cilvēks, kurš stāv pa vidu, ir vadītājs. Aizsieniet viņam acis. Aiciniet šos cilvēkus izstaigāt vairākas mājas istabas. Kad viņi būs atgriezušies sākuma pozīcijā, palūdziet vadītāju iziet to pašu ceļu vienam pašam.

Iededziet sveces un izslēdziet gaismu. Vai ievērojāt — kad mēs ieslēdzam gaismu vai iededzinām sveci, pazūd tumsa un bailes?

Kā dabā, tā arī evaņģēlijā — gaisma un tumsa nevar pastāvēt vienlaicīgi.

Jēzus teica, ka mums ir jābūt uzticīgiem un jātic Viņam, jo Viņš ir pasaules Gaisma. Pārrunājiet, kā tiekšanās pēc gaismas palīdz mums dzīvē veikt pareizas izvēles.

Našķis: Kokosriekstu torte
51 Coconut Torte.jpg

Sastāvdaļas:

4 olu baltumi
200 g cukura
85 g smalki drupinātu cepumu
50 g kokosriekstu skaidiņas (saldinātas)
60 g sasmalcinātu riekstu (jebkāda veida)
1/2 tējk. sāls
​1 paciņa vaniļasPagatavošana:

Sakuļ olu baltumus līdz stingrai konsistencei. Pieber klāt cukuru un kuļ, līdz tas izšķīst. Atsevišķā traukā samaisa drupinātus cepumus, kokosriekstu skaidiņas, riekstus, vaniļu un sāli. Iecilā olu baltumus. Maisījumu ielej 22 cm ietaukotā veidnē. Cep aptuveni 30 minūtes 175°C.