Ģimenes mājvakaru kalendārs 2016. g. 15. februārim

Pateicības attieksme

Temats: Pateicības attieksme

Garīgā dziesma: «Nāciet, ļaudis, dziedāsim!».

Aktivitāte:

1. Izlasiet Mācība un Derības 59:21 un palūdziet ģimenei ieklausīties, kādas divas lietas padara Debesu Tēvu nelaimīgu. (Viņa baušļu neievērošana un pateicības neizrādīšana Viņam.)

2. Dalieties šajā prezidenta Ezras Tafta Bensona izteikumā:
„Pravietis Džozefs Smits esot teicis, ka viens no lielākajiem grēkiem, kurā ir vainojami pēdējo dienu svētie, ir nepateicība. Es pieņemu, ka daudzi no mums nav domājuši par to kā par smagu grēku. Mūsu lūgšanās ir novērojama tendence — lūgt no Tā Kunga papildus svētības. Dažreiz es sajūtu, ka mums vairāk ir jāvelta savas lūgšanas pateicības paušanai par jau saņemtajām svētībām” („All This and the Gospel Too”, New Era, 1991. g. nov., 4). (Jūs arī varētu izlasīt Almas 37:37.)


3. Pastāstiet stāstu par desmit spitālīgajiem vīriem Lūkas 17:11–18.

a. Pavaicājiet: „Kā viens spitālīgais izrādīja savu pateicību?”
b. Paskaidrojiet, ka, lai arī citi deviņi spitālīgie bez šaubām bija priecīgi, ka bija izdziedināti, viņi nedomāja par savas svētības avotu, ne arī atgriezās, lai pateiktos Jēzum.
c. Pajautājiet, ko mēs varam darīt, lai izrādītu pateicību mūsu Debesu Tēvam par visu, ko Viņš dara mūsu labā.4. Sniedziet liecību, ka mūsu Debesu Tēvs (un mūsu līdzcilvēki) novērtē to, kad mēs pateicamies par to, kas mums ir dots.

5. Iedodiet katram ģimenes loceklim trīs papīrītī ietītas konfektes un palūdziet viņiem uzrakstīt trīs cilvēku vārdus, izņemot ģimenes locekļus, kuriem viņi ir pateicīgi. Mudiniet viņus meklēt veidus, kā pateikties šiem cilvēkiem. Kad viņi pateicas kādam no šiem cilvēkiem, viņi var apēst vienu konfekti.

Našķis: Šokolādes pudiņš
7 Chocholate pudding.jpg

Kastrolī ar biezu dibenu samaisiet:

6 ēdamk. cukura
3 ēdamk. cietes
šķipsnu sāls
11⁄2 ēdamk. kakao pulvera
600 ml piena
1 tējk. vaniļas


Vāriet uz vidējas uguns, nepārtraukti maisot, līdz masa sabiezē, apt. 4–5 minūtes. Noņemiet no uguns. Pievienojiet 175 g šokolādes gabaliņu, 11⁄2 ēdamk. sviesta. Maisiet, līdz masa kļūst vienveidīga. Salejiet servējamajos traukos un atdzesējiet 1 stundu.