Ģimenes mājvakaru kalendārs 2016. g. 23. maijam

Vairieties no zaimiem un lamām!

Temats: Vairieties no zaimiem un lamām!

Garīgā dziesma: «Kungs, māci ik dienu!»

Aktivitāte:

1. Nolasiet Efeziešiem 4:29. Paskaidrojiet, ka nekrietni vārdi jeb lamāšanās nozīmē Dievības vārdu zaimošanu vai aizskarošu un nepieklājīgu vārdu lietošanu. Lamāšanās nošķir mūs no Debesu Tēva, turpretī tīra, godbijīga valoda tuvina Viņam.

2. Pastāstiet šādu stāstu: „[Prezidentam Spenseram V. Kimbalam] tika veikta vispārējā narkoze un operācija, pēc kuras viņš ar ratiņiem tika vests atpakaļ uz savu istabu. Vēl joprojām būdams narkozes iespaidā, [viņš] juta, ka ratiņi apstājas pie lifta un sanitārs, par kaut ko dusmojoties, zaimo Tā Kunga vārdu. Pusnemaņā, ar mokām izdvesdams vārdus, prezidents lūdza: „Lūdzu, tā nerunājiet! Es mīlu Viņu vairāk par visu pasaulē. Lūdzu!” Iestājās pilnīgs klusums. Pēc tam sanitārs maigi sacīja: „Man nevajadzēja tā teikt. Atvainojiet!”” (Edward L. Kimball un Andrew E. Kimball Jr., Spencer W. Kimball [1977. g.], 264. lpp.)

3. Mudiniet, lai ģimenes locekļi allaž runā krietnā, pieklājīgā valodā un izvairās no situācijām, kur jāklausās zaimos vai lamās. Ja mēs mīlēsim Debesu Tēvu un Jēzu tā, kā prezidents Kimbals, mums nebūs kārdinājuma negodbijīgi piesaukt Dievības vārdus.

4.Dodieties laukā un paspēlējiet paslēpes. Izbaudiet šos mirkļus kopā ar ģimeni un skaisto laiku!

Našķis: Kakao kūka

260 g miltu
400 g cukura
230 g margarīna
30 g kakao
250 ml ūdens
125 ml paniņu
1 tējk. sodas
2 olas
​1 tējk. vaniļas

Sajauciet sastāvdaļas. Uzsildiet cepeškrāsni un cepiet kūku 20 min (175°C). Pasniedziet kūku ar skābo krējumu, kas sajaukts ar cukuru un vaniļu.