Būvējot stingrus nocietinājumus

Būvējot stingrus nocietinājumus

Temats: Būvējot stingrus nocietinājumus

Garīgā dziesma: «Ja mēs mīļi dzīvojam»

Aktivitāte:

Uzmeklējiet segas, palagus, lielus dvieļus, spilvenus, tukšas kastes, krēslus un jebko citu, kas palīdzētu uzbūvēt „nocietinājumus”.

Aiciniet kādu izlasīt stāstu par to, kā nefijieši būvēja stingrus nocietinājumus, lai aizsargātu pilsētas no saviem ienaidniekiem, lamaniešiem (Almas 48:7–10).

Pajautājiet: „Vai mums ir „ienaidnieki”, no kuriem mums vajag sargāt savas mājas?” Pārrunājiet, kas apkārtējā pasaulē postoši ietekmē ģimeni.

Palīdziet ģimenei nosaukt dažus „akmeņu” veidus, ko var izmantot, būvējot stingru aizsardzības mūri (piemēram, lūgšana, Svēto Rakstu studēšana, paklausība baušļiem, ģimenes mājvakars, baznīcas un tempļa apmeklējums). Kopīgi būvējiet nocietinājumus, aiciniet ģimeni sanākt kopā nocietinājumu „aizsargāšanā”. Notiesājiet našķus mājīgā atmosfērā.

Našķis: Cepumi ar šokolādes gabaliņiem
46 Cookies with Chocolate.jpg

Sastāvdaļas:

350 g miltu
1 1⁄4 tējk. dzeramās sodas
1 tējk. kukurūzas (vai kartupeļu) cietes
1 tējk. sāls
200 g sviesta
200 g cukura
200 g brūnā cukura
2 tējk. vaniļas
2 olas
​3 šokolādes tāfelītes (sagrieztas smalkos gabaliņos)


Pagatavošana:

Uzsilda krāsni līdz 175°C. Sajauc miltus, dzeramo sodu, cieti un sāli. Citā bļodā pievieno izkausētu sviestu, abu cukuru veidus un vaniļu, kuļ 1 minūti.
Piesit pa vienai olai, pēc katras apmaisot mīklas maisījumu. Lēni maisot, pievieno sausās sastāvdaļas. Pievieno šokolādes gabaliņus.
No mīklas izveido bumbiņas un novieto tās 5 cm attālumā vienu no otras uz cepamā papīra. Pēc vēlēšanās var pārkaisīt ar jūras sāli.
Cep 11–13 minūtes, vienreiz apgriežot pannu (pēc aptuveni 6 minūtēm). Izņem no krāsns un atdzesē uz pannas 3-4 minūtes.