Kristības un Kristus Vārda uzņemšanās uz sevis

Kristības un Kristus Vārda uzņemšanās uz sevis

Tēma: Kristības un Kristus Vārda uzņemšanās uz sevis

Garīgā dziesma: «Sekojiet Man!».

Aktivitāte:

Sagatavojiet katram ģimenes loceklim divas papīra lapiņas, uz vienas uzrakstiet viņa vārdu, uz otras — uzvārdu.

Paslēpiet lapiņas istabā. Pastāstiet ģimenes locekļiem, ka istabā ir paslēptas divas papīra lapas, kas pieder viņiem. Kamēr visi meklē savus vārdus, paskaidrojiet, ka katram personīgi ir dots savs vārds, bet uzvārds visai ģimenei ir kopīgs. Radiet mīlestības un lepnuma gaisotni ap savu ģimeni un tās vārdu.

Pajautājiet: „Kādas ir mūsu ģimenes vērtības?”

(Liecība, godīgums, ticība, draudzīgums utt.)

Paskaidrojiet: Kad mēs tiekam kristīti, mēs uzņemamies uz sevis Kristus Vārdu un Viņu pārstāvam. Mēs apsolām uzņemties uz sevis Viņa vārdu un rīkoties tā, kā Viņš rīkotos, vienmēr Viņu atcerēties un turēt Viņa baušļus.

Paskaidrojiet: Kad mēs atstājām Debesu Tēva klātbūtni, mēs bijām tīri un šķīsti kā sāls. (Ieberiet traukā nedaudz sāls.) Kad mēs sasniedzam atbildības vecumu (8 gadus), mēs dažreiz veicam sliktas izvēles un vairs neesam tīri un šķīsti.

(Uzberiet sālim virsū šķipsniņu malto piparu.) Ja vien mēs neesam pilnībā tīri, mēs nevaram atgriezties Debesu Tēva klātbūtnē (skat. 1. Nefija 15:34). Kad mēs tiekam kristīti, Viņš apsola: ja vien mēs nožēlojam grēkus, Viņš atbrīvos mūs no tiem caur Viņa Dēla Izpirkšanu. Mēs varam kļūt „balti kā sniegs” (Jesajas 1:18). (Parīvējiet karoti pret mīkstu drānu, pielieciet karoti pie sāls un piparu kaudzītes. Statiskās elektrības rezultātā pipari pielips pie karotes.) Iespējams, ka katru nedēļu mēs veiksim nepareizas izvēles. Kad mēs pieņemam Svēto Vakarēdienu, nožēlojam grēkus un atjaunojam savus solījumus Debesu Tēvam, Viņš atkal atbrīvos mūsu dzīvi no grēkiem.

Našķis:
37 lavash pizza.jpg

Lavašs vai tortilja, kas pārklāta ar šķiņķa šķēlēm, rīvēto sieru u.c. sastāvdaļām. Uzsilda mikroviļņu krāsnī 15 sekundes vai līdz brīdim, kad izkūst siers.