Gavēšanas spēcīgā ietekme

Gavēšanas spēcīgā ietekme

Temats: Gavēšanas spēcīgā ietekme

Garīgā dziesma: «Sekojiet Man!».

Aktivitāte:

Pirms aktivitātes iesitiet koka dēlī divas naglas (bet ne līdz galam) un paslēpiet istabā āmuru. Paceliet dēli un aiciniet kādu iestumt vai iedzīt naglas dziļāk.

Norādiet, cik tas ir grūti, un aiciniet kādu iedzīt naglas, izmantojot āmuru.

Pajautājiet: „Kāda ir atšķirība?” Paskaidrojiet, ka āmurs sniedz lielāku spēku par to, kas piemīt mūsu rokām.

Debesu Tēvs ir devis mums īpašu rīku brīžiem, kad mūsu dzīvē ir nepieciešams lielāks dievišķs spēks. Kas ir šis īpašais rīks? (Gavēšana.) Paskaidrojiet, ka Glābējs mācīja Saviem mācekļiem, kā izmantot šo īpašo spēku, un arī mēs to varam pielietot. Izlasiet Mosijas 27:8–37; 28:1–8; Almas 17:1–3. Pārrunājiet gavēšanas nozīmi Almas, jaunākā, un Mosijas četru dēlu pievēršanā un garīgajā izaugsmē. Dalieties ar personīgo pieredzi, kas liecina par gavēšanas spēku. Izlasiet Mācības un Derību 88:76. Palīdziet savai ģimenei saprast, ka gavēšana sākas un beidzas ar sirsnīgu lūgšanu, un tā ir veltīta konkrētai vajadzībai.

Interesanta piezīme: „Ko ēda Jēzus?” Paskaidrojiet, ka Jēzus un Viņa mācekļi pārtika galvenokārt no augu valsts ēdiena, piemēram, lēcām, pilngraudiem, augļiem, dārzeņiem, datelēm, riekstiem un zivīm. Siseņi un circeņi varētu būt uzkodu vietā.

Našķis: Augļu salāti
39 Fruit salad.jpg

Sagrieziet kubiciņos
1 ābolu, 1 bumbieri, 1/2 melones un 1 banānu.
Pievienojiet vīnogas un zemeņu jogurtu, visu samaisiet.