Pēdējo dienu svētie pulcējas uz 2019. gada aprīļa vispārējo konferenci

Tūkstošiem cilvēku vēlas apmeklēt visas piecas sesijas

Pēdējo dienu svētie pulcējas uz 2019. gada aprīļa vispārējo konferenci

Tūkstošiem pēdējo dienu svēto no visas pasaules šajā nedēļas nogalē pulcēsies Soltleiksitijas Tempļa skvērā, lai piedalītos Pēdējo Dienu Svēto Jēzus Kristus Baznīcas 189.-tajā gadskārtējā vispārējā konferencē.

Augstākais prezidijs, Divpadsmit apustuļu kvoruma locekļi un citi Augstākie pilnvarotie un Baznīcas augstākās amatpersonas uzstāsies ar iedvesmojošiem un pamācošiem vēstījumiem piecās konferences sesijās, kuras 2019. gada 6. un 7. aprīļa sestdienā un svētdienā tiks noturētas Konferenču centrā. Vispārējo konferenci tiek aicināti apmeklēt arī citu ticību pārstāvji.

Vairāk nekā 16 miljoni Baznīcas locekļu no vairāk nekā 30 500 draudzēm visā pasaulē ar nepacietību gaida vispārējo konferenci, kura tiek noturēta divreiz gadā – pirmajā aprīļa un oktobra nedēļas nogalē.

Vispārējās konferences sesijas

Konferences vispārējās sesijas tiks sāktas plkst. 10:00 un plkst. 14:00 pēc kalnu vasaras laika (MDT). Vispārējā priesterības sesija, kas ir paredzēta vīriešiem un jaunajiem vīriešiem, norisināsies sestdienas vakarā, plkst. 18:00. Vispārējā sieviešu sesija tiks noturēta rudenī.

Papildus personīgam vispārējās konferences apmeklējumam, daudzi pēdējo dienu svētie skatīsies vai klausīsies konferences tiešraidi. Visas sesijas būs skatāmas arī tiešsaistē, vietnē ChurchofJesusChrist.org.

Pārraidi var skatīties arī caur Baznīcas satelītsistēmu, Mormon Channel, radio, televīziju, satelītu un citiem digitālajiem kanāliem. Caur Baznīcas satelītsistēmu varēs noskatīties arī atkārtotās sesiju pārraides un pasaules mēroga ziņojumu par to, kas Baznīcā ir noticis pēdējo sešu mēnešu laikā.

Vispārējās konferences atspoguļojums

Vispārējās konferences atspoguļojums, ieskaitot medijiem paredzētās fotogrāfijas un video materiālus, tiks publicēts Baznīcas Newsroom vietnē un sociālajos tīklos, tostarp FacebookTwitter un Instagram kontos.

Lai piedalītos sarunās par vispārējo konferenci, kas norisinās sociālajos tīklos, izmantojiet heštagu #GeneralConference vai citus ieteiktos heštagus. Facebook un Twitter vietnēs varēs izlasīt arī apustuļu vēstījumus.

Vispārējās konferences runu tiešraide būs pieejama arī tiešsaistē (31 valodā, vietnē ChurchofJesusChrist.org), un vēlāk tās varēs noskatīties vai noklausīties vēl 86 valodās. Konferences vēstījumi būs pieejami arī vispārējās konferences YouTube kanālā (10 valodās) un Evaņģēlija bibliotēkas lietotnē (86 valodās).

Personīgs apmeklējums

Lai apmeklētu sesijas Konferenču centrā, kurā var satilpt 21 000 cilvēku, ir nepieciešamas bezmaksas biļetes. Papildus stāvvietas tiks piedāvātas rindas kārtībā. Šī rinda tiks veidota pie Tempļa skvēra ziemeļu vārtiem, aptuveni divas stundas pirms katras sesijas sākuma.

Papildus vietas būs pieejamas arī Tempļa skvēra teritorijā ietilpstošajās ēkās. Lai noskatītos konferenci šajās papildvietās, ieskaitot Asamblejas ēku, kur sesijas tiks pārraidītas spāņu valodā, biļetes nav nepieciešamas.

Baznīcai piederošajās ēkās vairs nevarēs nodot glabāšanai tādas personīgās mantas kā lielas rokassomas, mugursomas, iepirkumu tīkliņus, čemodānus vai pārtikas preces.

Konferences apmeklētāji tiek mudināti vienoties par kopīgu braukšanu vai izmantot sabiedrisko transportu, lai mazinātu vietējos satiksmes sastrēgumus. Lai iegūtu informāciju par automašīnu stāvvietām, apmeklējiet ChurchofJesusChrist.org.