Pieci ieteikumi mīļotā cilvēka atrašanai 2019. gadā

Jaunā gada iestāšanās daudzus no mums mudina entuziastiski izvirzīt jaunus mērķus, no kuriem visizplatītākais ir mīļotā cilvēka atrašana. 

Pieci ieteikumi mīļotā cilvēka atrašanai 2019. gadā

Rīkojieties

Lai gan daudzus neprecētus cilvēkus neapmierina viņu iepazīšanās iespējas, viņi izslēdz no savas dzīves lielāko daļu  efektīvāko veidu, kā atrast piemērotus randiņu kandidātus, apgalvojot, ka tiem nepatīk neprecēto pasākumi, ka tos neiedvesmo neprecēto jauniešu un neprecēto pieaugušo bīskapiju apmeklēšana, ka tie vilcinās iepazīties tiešsaistē un ka tos baida doma par draugu vai radu organizētiem randiņiem. Tādējādi viņi atstāj iepazīšanos nejaušības, likteņa vai, sekojot dažu bieži vien maldīgajiem uzskatiem, dievišķas iejaukšanās ziņā. Tāpat kā misionāri nesēž savā dzīvoklī, gaidot, ka pie tiem ieradīsies jaunpievērstie, Tas Kungs sagaida, ka mēs darīsim savu daļu, lai ietu uz randiņiem un apprecētos – pat ja šis process izraisa zināmas neērtības.

Esiet godīgi paši pret sevi

Daudzi neprecētie ir izveidojuši sarakstu ar īpašībām un  raksturiezīmēm, ko viņi vēlētos redzēt savā laulātajā, tomēr ne visi pievēršas tam, lai paši attīstītu šīs īpašības. Un kaut arī būtu jauki, ja pilnīgi visiem mēs šķistu pievilcīgi, šajā laicīgajā pasaulē fiziskajai pievilcībai ir būtiska nozīme tajā, kā vairums cilvēku izvēlas savu randiņu partneri un laulāto. Ņemot vērā šo patieso faktu, būtu tikai gudri veikt pašnovērtējumu un uzklausīt atsauksmes, lai noteiktu, vai jūs esat piemēroti partneri tāda tipa cilvēkam, kādu jūs vēlaties atrast. Ja tā nav – vai ir kāda joma, kurā jūs vēlētos un spētu pilnveidoties, vai arī jums ir vienkārši jāpielāgo savas cerības tam, lai atrastu jums atbilstošu partneri?

Atpazīstiet Svēto Garu un pretinieka ietekmi

Būdami pēdējo dienu svētie, jūs visdrīzāk negribēsiet lauzt savas derības un zaudēt iespēju noslēgt mūžīgo laulību, tādēļ pretinieks cenšas viest jūsos bailes, šaubas un apjukumu, lai novirzītu jūs no savu taisnīgo vēlmju īstenošanas. Parādoties šai tumsības miglai, centieties atpazīt to avotu, zinot, ka jūs gaida saulainākas dienas. Izstrādājiet plānu, kā tikt galā ar šīm nospiedošajām domām un atgūt pozitīvismu.

Tādas negatīvas sajūtas kā mazvērtība, nervozitāte un pesimisms bieži vien tiek maldīgi saistītas ar Svētā Gara brīdinājumiem – pārtraukt attiecības ar kādu cilvēku vai neiet ar viņu uz randiņiem. Kaut arī dažkārt tā tiešām varētu būt, visbiežāk, dzirdot Gara balsi, mēs sajutīsim sirdsmieru.

Personīgās atklāsmes saņemšanas procesā mums ir jāizvērtē viss pašiem ar savu prātu un, balstoties uz mūsu rīcībā esošo informāciju, pašiem jāpieņem konkrēts lēmums un tad jāprasa Tam Kungam, vai šīs lēmums ir pareizs (skat. M&D 9:8). Īstenojot šo procesu, mēs varam iemācīties paļauties uz Viņu un paši uz sevi pašu būtiskāko dzīves lēmumu pieņemšanā, ieskaitot mūžīgo laulību.

Esiet pašpārliecināti un atvērti

Viena no visvēlamākajām īpašībām, kuru gribētu iemantot gan vīrieši, gan sievietes, ir pašpārliecinātība. Atvērtība prasa pašpārliecinātību un drosmi, un, būdami atvērti pret kādu, kam mēs uzticamies, mēs varam izveidot patiesu saikni, kam ir milzīga loma jūtu ķīmijas veidošanā. Patiesībā vairums cilvēku piekrīt – lai cik pievilcīga mums sākotnēji šķistu kāda cilvēka āriene, vēlāk viņš mums kļūst vairāk vai mazāk pievilcīgs atkarībā no tā, kāda līmeņa emocionālā saikne mums ar viņu veidojas attiecību gaitā.

Lai mēs varētu izveidot šo saikni, esot atvērti, mums ir būtiski iemācīties dalīties savās domās, jūtās un vajadzībās, pieskaņojoties konkrētajam attiecību posmam. Jums nav jādalās visos savos noslēpumos un jāatklāj visa sava dvēsele jau pirmajā randiņā, taču ir būtiski apgūt šo saziņas mākslu, lai saprastu, ko, kad un kam stāstīt, veidojot saikni, kas ļauj izveidot ciešas attiecības.

Atvēliet dzirkstelītei laiku

Daudzi vīrieši un sievietes gaida, ka  izjutīs apbrīnojamu jūtu ķīmiju jau pirmajā randiņā vai pat vēl pirms viņi ir tikušies ar iecerēto partneri. Taču ļoti bieži gadās, ka vīrieši un sievietes nav īpaši lielā sajūsmā par pašu pirmo vai dažiem pirmajiem randiņiem. Es esmu pamudinājusi neskaitāmus pārus turpināt iet uz randiņiem, ja vien viņi nav pilnīgi pārliecināti, ka otrs tiem nav piemērots. Daudzi no šiem pāriem ir izveidojuši ilgstošas attiecības, apprecējušies un vēlāk izjutuši brīnumainu jūtu ķīmiju. Gaidīt tūlītēju dzirkstelīti bieži vien ir nereāli. Īstena saikne un jūtu ķīmija veidojas pamazām –  tā prasa pūliņus un ziedošanos.

Tādēļ 2019. gadā izmantojiet randiņiem jaunu pieeju, piemērojot minētos ieteikumus, lai atrastu savu mūžīgo partneri. Es novēlu, lai 2019. gadā jūs kļūtu par vēl tīkamākiem un vēlamākiem randiņu partneriem!