Prezidenta Nelsona uzruna pirms konferences

Prezidenta Nelsona uzruna pirms konferences

Mani dārgie brāļi un māsas, un draugi, es zinu, ka rūpes par savu veselību, savas ģimenes veselību, ekonomiku un savu nodarbinātību tagad smagi nospiež jūsu prātu. COVID-19 pandēmija joprojām ietekmē mūsu dzīvi un izjauc ikdienas aktivitātes. Tas ir papildus citiem izaicinājumiem, ar kuriem jūs, bez šaubām, saskaraties. Nesenās zemestrīces Soltleiksitijā ir tikai viens no papildu stresa avotiem, kas pastiprina mūsu satraukumu.

Šīs problēmas daudziem liek justies tā, it kā zeme kustētos viņiem zem kājām. Viņiem rodas jautājums, uz ko viņi patiešām var paļauties šajā nestabilitātes laikā.

Tas man atsauc atmiņā kādu nesenu sarunu ar dārgu draugu. Šis vīrietis bija augsta valdības amatpersona kādā citā valstī, kuru pazīstu jau daudzus gadus. Kad es pēdējo reizi viņu apmeklēju, es biju pārsteigts, ieraugot, kā viņu ieved mūsu sanāksmē ratiņkrēslā.

Šis vārgais draugs tad ierunājās. „Es esmu smagi slimojis ilgu laiku,” viņš teica. „Lielāko daļu dienu es vienkārši guļu savā gultā, skatos uz griestiem un ļoti vēlos uzzināt, kas ir patiesība.”

Pārbaudījumu laikos maz kas sniedz tādu pārliecību un mierinājumu, kā patiesība. Apustulis Pāvils paredzēja mūsu dienas un pravietoja, ka nāks grūti laiki. Viņš piebilda, ka būs DAUDZI tādi, kas vienmēr mācās, bet nekad nevar nonākt pie patiesības atziņas.

Patiesība ir tāda, ka satrauktajā, drūmajā un tumšajā pasaulē Jēzus Kristus gaisma spīd arvien spožāk. Viņš var runāt patiesību mūsu sirdī un prātā, kad mēs meklējam Viņu un mācāmies uzklausīt Viņu.

Šajā sakarā mēs ar nepacietību gaidām Pēdējo Dienu Svēto Jēzus Kristus Baznīcas vispārējo konferenci 4.–5. aprīlī, kuras laikā mēs dzirdēsim Baznīcas vadītājus runājam par Jēzus Kristus evaņģēlija brīnišķīgo Atjaunošanu un to, kā Viņa evaņģēlijs nes mieru mūsu dzīvē.

Tā kā lielas draudzes šobrīd nevar pulcēties, šī konference noritēs citādi. Taču patiesība, ka Jēzus Kristus ir mūsu Glābējs un Pestītājs un ka Viņa evaņģēlija pilnība ir atjaunota uz Zemes, — tiks mācīta kā vienmēr.

Es sūtu sirsnīgu uzaicinājumu visiem, neatkarīgi no jūsu reliģiskās pārliecības, pievienoties mums, izmantojot tehnoloģijas, un priecāties par atklātās patiesības mierinošo spēku. Es jūs mīlu. Es lūdzu par jums. Un es jums apliecinu, ka Tas Kungs sargā mūs šajā nemierīgajā laikā.