Prezidenta Rasela M. Nelsona jaunais ieraksts sociālajiem medijiem

Kristus kalpo

Dievam „ir visa vara, visa gudrība un visa sapratne, Viņš izprot visas lietas, un Viņš ir žēlastības pilna Būtne, līdz pat to glābšanai, kas nožēlos grēkus un ticēs Viņa Vārdam” (Almas 26:35).

Tāpēc dziļu ciešanu laikos, kad slimība sasniedz pandēmijas apmērus, visdabiskākais, ko mēs varam darīt, ir piesaukt mūsu Debesu Tēvu un Viņa Dēlu — Izcilo Dziedinātāju — parādīt Viņu brīnišķīgo spēku, lai svētītu zemes iedzīvotājus.

Kā jau es minēju vispārējā konferencē pirms dažām dienām, es aicinu uz vēl vienu pasaules mēroga gavēni. Visi, kuru veselība to ļauj, — gavēsim, lūgsim un vēlreiz vienosimies mūsu ticībā. Lūgsimies pēc atvieglojuma no šīs globālās pandēmijas.

Es aicinu visus, arī tos, kas nav no mūsu ticības, pēc divām dienām, Lielajā Piektdienā, 10. aprīlī, gavēt un lūgt Dievu, lai pašreizējā pandēmija tiktu kontrolēta, aprūpētāji tiktu aizsargāti, ekonomika nostiprinātos un dzīve normalizētos.

Kā mēs gavējam? Parasti tās ir divas izlaistas ēdienreizes vai 24 stundu periods. Tomēr jūs izlemiet, kāds būtu jūsu upuris, atceroties augstāko upuri, ko Glābējs paveica jūsu labā. Vienosimies, lūdzot par dziedinājumu visā pasaulē.