Prezidenta Rasela M. Nelsona kalpošana Dienvidaustrumāzijā 2019. gadā

___

Pēdējo Dienu Svēto Jēzus Kristus Baznīcas prezidents, Rasels M. Nelsons, no 2019. gada 17. novembra līdz 2019. gada 21. novembrim apciemoja pēdējo dienu svētos un citus Dienvidaustrumāzijā. Kopā ar elderu D. Todu Kristofersonu no Divpadsmit apustuļu kvoruma viņš kalpoja Vjetnamā, Kambodžā, Singapūrā un Indonēzijā.

Hanojas un Hošiminas pilsētas Vjetnamā

Prezidents Nelsons svētdien uzrunāja Baznīcas locekļus, kas bija sapulcējušies Hanojas JW Marriott viesnīcas lielajā zālē, kur viņš pauda pateicību valdībai par doto privilēģiju pulcēties un pielūgt. Tikai dažas dienas pirms viņa ierašanās Vjetnamā, šīs valsts valdība piešķīra Baznīcai vēl vienu svarīgu atzinību. 2019. gada 14. novembrī Vjetnamas valdības Reliģisko lietu komitejas pārstāve, Tieu Ti Huongas kundze, pasniedza oficiālu sertifikātu, dodot atļauju pēdējo dienu svētajiem praktizēt savu reliģiju šajā valstī, saskaņā ar jaunu likumu, kas stājās spēkā 2018. gadā.

Prezidents Nelsons un elders Kristofersons pirmdien uzrunāja Baznīcas medijus, apspriežot Baznīcas nākotni Vjetnamā.

Pnompeņa, Kambodža

Prezidents Nelsons dalījās priecīgās vēstīs ar simtiem sapulcējušos Baznīcas locekļu Sen Sok centrā, Pnompeņā. Viņš svinīgi atklāja mākslinieka zīmējumu, kurā bija redzama viena no Baznīcas vissvētākajām pielūgsmes vietām — Pnompeņas templis.

Singapūra

Pasaules mēroga Baznīcas pravietis uzstājās ar runu Bukit Timah Singapūras staba centrā, apmeklējot šajā salā dzīvojošo tautu. „Tagad ir laiks ne tikai atskatīties pagātnē, ir pienācis laiks, lai mēs ar sajūsmu raudzītos nākotnē,” sacīja prezidents Nelsons. „Jūs sagaida brīnišķīga nākotne.”

Džakarta, Indonēzija

Prezidents Nelsons svētbrīdī uzrunāja pēdējo dienu svētos, kuri bija sapulcējušies Džakartā, Ritz-Carlton viesnīcā. Šis svētbrīdis tika pārraidīts visām draudzēm šajā valstī. Viņš tikās arī ar Indonēzijas viceprezidentu Marufu Aminu un ar Zanubu Arifahu Čafsohu Rahmanu Jeni Vahidu, islāma aktīvistu un Indonēzijas politiķi.