Prezidents Rasels M. Nelsons mudina ievērot piesardzību, Baznīcai ar cerību raugoties nākotnē COVID-19 pandēmijas laikā

Mēs turpināsim lūgt un rīkoties ar lielu piesardzību.

Mani dārgie draugi un domubiedri, šajos COVID-19 pandēmijas mēnešos, kad pasauli ir skāruši nepieredzēti izaicinājumi, es esmu apbrīnojis neskaitāmus ticības, drosmes un Kristum līdzīgas mīlestības piemērus, ko esmu redzējis.  Paldies, ka kalpojat un mīlat viens otru tā, kā to no mums sagaida Glābējs.

Mēs esam pateicīgi par noderīgajiem norādījumiem, ko valdības, veselības jomas un sabiedriskie vadītāji ir snieguši, lai mūs pasargātu.  Mēs turpināsim lūgt un rīkoties ar lielu piesardzību.  Mūsu vislielākās rūpes vienmēr būs par jūsu drošību un labsajūtu.

Piesardzīgi virzoties uz ierastāku dzīvesveidu, Baznīcas vadītāji turpinās uzraudzīt informāciju un novērtēt, cik drīz mēs atkal varēsim pulcēties savos sanāksmju namos un tempļos dažādās vietās.  Mēs zinām, ka ir jāpilda svētā tempļa priekšraksti.  Tiem ir mūžīga nozīme.

Mēs skaidri, soli pa solim informēsim, kad un kur varēs atsākt šādas pulcēšanās un citas Baznīcas atbalstītās aktivitātes.  Pašlaik tiek veiktas misionāru kalpošanas izmaiņas.

Tikmēr mēs priecājamies par mieru, kas izstaro no Tā Kunga, Jēzus Kristus.  Tas mūs joprojām piepildīs ar cerību un prieku.  Mūsu Debesu Tēvs un Viņa mīļotais Dēls mūs mīl, zina mūsu apstākļus un svētīs katru no mums.

Es mīlu jūs, dārgie brāļi un māsas, un apliecinu, ka priekšā mūs sagaida brīnišķīgas dienas.  Mūsu apņemšanās sekot Tam Kungam ir mūžīga!