Rezervācijas kārtība templī un tempļa viesu namā Stokholmā

Stokholmas templis

Rezervācijas tempļa priekšrakstiem ir veiktas individuāli, izmantojot tempļa vietni: https://www.churchofjesuschrist.org/temples?lang=eng. Alternatīvi, to var darīt, sūtot e-pastu uz stock-off@churchofjesuschrist.org vai zvanot pa tālruni 08-50065500.

Vietu viesu namā var rezervēt, rakstot uz e-pastu stock-tho@churchofjesuschrist.org vai zvanot pa tālruni 08-500 655 30.

Tempļa apmeklētāji ir atbildīgi par dalības rezervēšanu vēlamajiem priekšrakstiem. Vieta priekšrakstu sesijās tiek piešķirta tādā secībā, kādā tika veikta rezervācija, līdz visas vietas priekšrakstu sesijās ir pilnībā rezervētas. Tas pats princips attiecas uz numuriņu rezervēšanu viesu namā.

Tempļa darbinieki paziņo templim datumus, kad viņi var kalpot. Tempļa darbiniekiem, kuri kalpo ilgāku laiku (nedēļas/mēneši), pēc vienošanās ar tempļa prezidiju var tikt piešķirta prioritāra vieta viesu namā. Tempļa darbinieki ar pastāvigu kalpošanas grafiku prombūtnes gadijumā informē tempļa biroju.

Ja ģimene vai grupa no vienas bīskapijas vai staba vēlas ierasties templī, lai kalpotu kopā, vispirms jāmēģina pieteikties regulārai priekšrakstu sesijai tiešsaistē. Ja visas vietas regulārās priekšrakstu sesijās ir jau rezervētas, ģimenes vai grupas pārstāvis var sazināties ar tempļa biroju, lai apspriestu jaunas priekšrakstu sesijas izveidi papildus parastajam grafikam. Papildu priekšrakstu sesijas jāplāno, ņemot vērā parasto sesiju grafiku.

 

Laipni lūdzam Stokholmas Zviedrijas templī,

Tempļa prezidijs

Bo C un Nensija Bertilson
Per-Ole un Kari Nyman
Ulf un Gunilla Lundahl