Organizācija FamilySearch aicina visus piedalīties bezmaksas virtuālajā konferencē RootsTech Connect 2021

FamilySearch

Organizācija FamilySearch ar prieku paziņo, ka konference RootsTech 2021, ko iepriekš bija plānots noturēt 2021. gada 3.–6. februārī Soltleiksitijā, Jūtas štatā, tiks noturēta 2021. gada 25.–27. februārī virtuālajā vidē kā bezmaksas tiešsaistes pasākums. Konferencē RootsTech Connect 2021 varēs piedalīties cilvēki no visas pasaules, un tajā ar galvenajām uzrunām uzstāsies iedvesmojoši oratori, tās ietvaros tiks noturēts desmitiem nodarbību vairākās valodās un tās dalībnieki varēs iepirkties virtuālajā tirgū. Rezervējiet savu dalību jau šodien, vietnē RootsTech.org.

Pandēmija ir pavērusi mums iespēju — piesaistīt konferencei RootsTech plašāku auditoriju no visas pasaules,” teic Stīvs Rokvuds, organizācijas FamilySearch starptautiskais izpilddirektors. „Noturot šo pasākumu virtuāli, mēs varam īstenot daudz vērienīgākas ieceres, tik tiešām padarot to par globālu ģimenes un dzimtas saišu godināšanu.”

Lai gan konferencei RootsTech Connect 2021 šogad būs globāls vēriens, tās dalībnieki varēs piedalīties arī daudzās jau ierastās un iemīļotās RootsTech aktivitātēs, kuru skaitā būs galveno runātāju iedvesmojošās uzrunas, desmitiem izvēles nodarbību un iespēja aplūkot īpašu ekspozīciju. Trīs dienu ilgā tiešsaistes pasākuma dalībniekiem tiks dota iespēja sazināties ar lektoriem, izstāžu veidotājiem un citiem dalībniekiem, izmantojot tiešsaistes tērzēšanas iespēju, kā arī jautājumu un atbilžu sesijas.

Nodarbības tiks pasniegtas vairākās valodās, un to vadītāji mācīs mūs no vairākām pasaules vietām,” teic Rokvuds, „mēs godināsim dažādas pasaules kultūras un tradīcijas, organizējot aktivitātes, kurās dalībnieki varēs piedalīties no mājām, piemēram, tradicionālā ēdiena gatavošanas paraugdemonstrējumus, dalīšanos stāstos un muzikālos priekšnesumus. Tas būs viens no tiem virtuālajiem pasākumiem, ko negribētos palaist garām.”

Konferences RootsTech Connect 2021 saturs būs pieejams gan tiešraidē, gan pēc pieprasījuma, lai pielāgotos dalībnieku vajadzībām atšķirīgās laika zonās. Turklāt sesijas būs iespējams noskatīties arī pēc pasākuma noslēguma.

Rokvuds teic, ka organizācija FamilySearch ar nepacietību gaida iespēju — nodrošināt konferences RootsTech dalībniekiem ierasto pieredzi, palīdzot desmitiem tūkstošu cilvēku visā pasaulē izzināt, apkopot un apvienot savus dzimtas stāstus.

Kaut arī konferences RootsTech organizatori cer, ka turpmāk dalībniekiem atkal būs iespēja sapulcēties klātienē, viņi paredz, ka virtuālā dalība konferencē RootsTech Connect kļūs par ierastu pasākuma sastāvdaļu.

Reģistrējieties bezmaksas konferencei vietnē rootstech.org.

Par RootsTech konferenci

Konference RootsTech, ko organizē FamilySearch, ir pasaules mēroga konference, kurā tiek godinātas daudzpaaudžu ģimenes attiecības un kurā visi dalībnieki, neatkarīgi no viņu vecuma, tiek iedvesmoti izzināt savu ģimenes vēsturi un dalīties savos atmiņu stāstos. Šis gadskārtējais pasākums ir kļuvis par lielāko šāda veida pasākumu visā pasaulē un ik gadu piesaista desmitiem tūkstošu dalībnieku.

Konference norisināsies angļu un krievu valodā.
Atsevišķas sesijas notiks arī latviešu valodā.