Frankfurte pie Mainas, Vācija

Visi Baznīcas materiāli par labāku dzīvesveidu tagad ir pieejami vienā Eiropas mājaslapā

Plašs Pēdējo Dienu Svēto Jēzus Kristus Baznīcas materiālu klāsts par labklājību un pašpaļāvību tagad ir pieejams 40 Eiropas valstīs vienā mājaslapā:

www.LifeHelpEurope.org

Visi Baznīcas labklājības un pašpaļāvības materiāli ir atrodami vienā mājaslapā vien dažu sekunžu laikā.
Visi Baznīcas labklājības un pašpaļāvības materiāli ir atrodami vienā mājaslapā vien dažu sekunžu laikā.

No šīs galvenās lapas Baznīcas locekļi un draugi ar vienu klikšķi var piekļūt Baznīcas materiāliem viņu dzimtajā valodā un rast informāciju un apmācības, kas ir saistītas ar izglītību, karjeras izaugsmi, garīgo un emocionālo veselību, humāno palīdzību, biznesa uzsākšanu, dzīves plānošanu, gatavību ārkārtas situācijām un daudzām citām jomām. 

Kāpēc ir nepieciešama viena mājaslapa visiem šiem materiāliem?  „Tā šo formāli sarežģīto procesu — materiālu atrašanu — padara vienkāršāku,” saka Eters Simončini, Baznīcas labklājības un pašpaļāvības darbības reģiona pārvaldnieks no Itālijas, kas darbojas Adrijas ziemeļu reģionā un Eirāzijā.

Saskaņā ar viņa vārdiem Baznīca gadu desmitu garumā ir izstrādājusi un atlasījusi šos materiālus.  Daudzus no tiem izstrādāja atšķirīgi Baznīcas departamenti neatkarīgi cits no cita. Tie atrodas vairākās mājaslapās.  Tie ir pieejami dažādās Eiropas valstīs un valodās, un atrast konkrētu materiālu, kas cilvēkam ir nepieciešams viņa valodā, var būt sarežģīts un mulsinošs process.  „Drīz vien pēc tam, kad mēs bijām apmācījuši (cilvēkus), kā šos materiālus atrast, viņi to aizmirsa,” ar smaidu saka Simončini.

Daži no šiem materiāliem ir pieejami katras valsts saitē vietnē: www.LifeHelpEurope.org.
Daži no šiem materiāliem ir pieejami katras valsts saitē vietnē: www.LifeHelpEurope.org.

Pēdējo Dienu Svēto Jēzus Kristus Baznīcas Labklājības un pašpaļāvības dienests tagad informāciju izplata vietnē: www.LifeHelpEurope.org.  „Mēs apmācām mūsu vadītājus — kā izmantot mūsu parakstus e-pastos, QR kodu vizītkartēs, — taču mums ir jādara vēl vairāk,” ar entuziasmu saka Simončini.

„Padomi dzīvei” ir jēdziens, ar ko Baznīca aptver visus labumus, ko tās Labklājības un pašpaļāvības materiāli piedāvā.  Simončini piebilst: „Līdz ar to šī mājaslapa tam ir ideāli piemērota.”